مربی ارشد کشتی آلیش بانوان: برخی بخاطر دلایل شخصی اذهان عمومی را مخدوش نکنند

مربی ارشد تیم ملی آلیش بانوان در گفت و گو با عرصه، با بیان اینکه بعد از ۱۱ سال مربی گیری در عرصه کشتی، می تواند اظهار نظر بی طرفانه و نزدیک به واقعیت داشته باشد، ادامه داد: منظمی سکان دار بحق کشتی بانوان ایران است. فکر می کنم بعد از ۱۱ سال مربیگری در عرصه کشتی بانوان می توانم، اظهار نظر بی طرفانه و نزدیک به واقعیت تری داشته باشم، نسبت به برخی کارشناسانی که کمتر از یک سال است از کشتی بانوان ایران خبر دار شده اند.

او در ادامه گفت: تا قبل از اسفند ۱۳۹۳ سختی های بسیاری را متحمل شدیم. بارها مسابقات قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی برگزار می شد ولی دریغ از یک اعزام و حتی یک دوره اردوی خارج از کشور. هیچ کس نمی‌دانست که کشتی بانوان وجود دارد چرا که مدیرانی به نام خادم و منظمی وارد عمل نشده بودند.
مبتدی با اشاره به منتقدان خاطر نشان کرد: منتقدانی که با صحبت های ضد و نقیض و جانبدارانه می گویند نتایج فنی خوب بوده است ولی مدیریت کشتی بانوان خیر! باید بگویم آنها با اصول مدیریت بیگانه هستند. آنها نمی دانند که اگر تلاش ها ی منظمی به عنوان مربی بدنساز در اردو های تیم ملی نبود، هیچ گاه دختران ما نمی توانستند در مقابل ابر قدرت کشتی جهان (قرقیزستان) حتی خودی نشان دهند چه برسد به شکست آنها در خانه‌شان.
مربی ارشد بانوان در ادامه گفت: اما منظمی هیچ گاه نخواست از خدمات ارزنده او حرفی زده شود و نگذاشت حتی عکسی از او در حین تمرینات بدنسازی منتشر شود. او پا به پای مربیان کادر فنی از خانه و زندگی خود دست کشید و برای قهرمانی تیم ایران از اعتبار و  آبروی خود مایه گذاشت.
مبتدی در ادامه اظهار کرد: او بار ها و بارها در سطح کشور امتحان خود را پس داده است. چه سندی بالاتر از اینکه او معاون ورزشی بانوان کشور بوده است و با ماموریت احیای کشتی بانوان ایران، وارد فدراسیون کشتی شد که صد البته بسیار هم موفق عمل کرده است. من ضمن حمایت از او و هم چنین سیاست های فدراسیون کشتی، انتقادات مغرضانه و غیر کارشناسانه از سوی برخی افراد در فضای مجازی را محکوم می کنم و آرزومی کنم روزی فرا رسد هیچ کس بنابر دلایل شخصی اذهان عمومی را مخدوش نکند.دیدگاهها بسته شده است.