مورینیو: مخیتاریان دهانش را بسته است و سخت تمرین می‌کند

به گزارش عرصه و به نقل از گاردینف، هنریک مخیتاریان فصل گذشته ستاره بوروسیا دورتموند بود و توانست تاثیر زیادی روی عملکرد خوب تیمش داشته باشد. با این حال مصدومیت‌های جزئی این بازیکن در فصل جاری باعث شده است تا او نتواند خیلی زیادی در ترکیب یونایتد به میدان برود. البته او در بازی‌های اخیر تیم ملی فوتبال ارمنستان به عنوان بازیکن ثابت به میدان می رود ولی در منچستریونایتد جایگاهی در ترکیب اصلی ندارد. با این شرایط، این سوال پیش آمده است که چه زمانی مخیتاریان به ترکیب اصلی یونایتد خواهد رسید. 

این بازیکن بعد از داربی شهر منچستر، تنها یک بار به عنوان بازیکن ذخیره در بازی برابر فنرباغچه به میدان رفت. او فصل گذشته توانسته بود بهترین بازیکن بوندسلیگا شود.  مورینیو درباره وضعیت مخیتاریان گفت: قبل از بازی با آرسنال به او گفتم که این دیدار برای تو مناسب نیست. او نیاز به یک بازی خوب دارد تا از ابتدا یا در نیمه دوم به میدان بیاید. او نیاز به شرایط بهتری برای بروز توانایی های خود دارد. اکنون بازی‌های برای مخیتاریان مفید است که فشار کمتری روی او باشد. او تلاش زیادی در هفته های اخیر داشته است. به او گفتم که در بازی برابر فاینورد به میدان خواهد رفت. البته من او را به خوبی درک می کنم و می‌دانم که او ناراحت است ولی او به بهترین شکل ممکن ناامیدی و ناراحتی خود را نشان می دهد و سعی در بهتر شدن دارد. روشی که او دارد، خیلی خوب است. روش او این است که دهانش را بسته و تنها تمرین کند و به فکر بهترین شدن باشد.

منچستریونایتد باید پنجشنبه شب در لیگ اروپا برابر فاینورد به میدان برود. در صورتی که یونایتد در این دیدار به برتری نرسد، کارسختی برای صعود به مرحله بعد خواهد داشت.دیدگاهها بسته شده است.