ناواس: بسته نگه داشتن دروازه تنها به دروازه‌بان بستگی ندارد

به گزارش عرصه و به نقل از مارکا، رئال مادرید امشب (سه‌شنبه) در هفته پنجم لیگ قهرمانان اروپا به مصاف اسپورتینگ لیسبون می‌رود.

کلیورناواس در نشست خبری پیش از بازی گفت: در شرایط خوبی قرار دارم و وضعیت سلامتی‌ام نیز خوب است. این موضوع اهمیت زیادی دارد. اگر کسی احساس خوبی داشته باشد، می‌تواند تمرین و کار کند. تیم خیلی خوب کار می‌کند.

یوفا روز گذشته نام ۴۰ بازیکن را اعلام کرد تا ۱۱ بازیکن برتر سال توسط کاربران انتخاب شود. ناواس در این فهرست قرار دارد. دروازه‌بان رئال مادرید در این رابطه نیز گفت: حضور در کنار بزرگان، انگیزه‌ام را زیاد می‌کند. حضور در این فهرست نشان می‌دهد کارم را به خوبی انجام می‌دهم. باید به این روش ادامه بدهم. خیلی خوب است که بازیکنی را ارزش‌گذاری می‌کنند. یک بازیکن هر روز می‌تواند پیشرفت کند. به حضور در این فهرست افتخار می‌کنم. باید برای آمادگی ۱۰۰ درصد به تلاش خود ادامه بدهم.

رئال مادرید در دو بازی لالیگا دروازه‌اش را بسته نگه داشته است. ناواس در این‌باره اظهار کرد: بر این باورم در بازی‌های نزدیک و حساس می‌توانم دروازه‌ام را بسته نگه دارم. در کار گروهی خیلی خوب کار می‌کنیم و بسته نگه داشتن دروازه، تنها به دروازه‌بان بستگی ندارد. باید همه بازیکنان برای آن تلاش کنند.

ناواس در مورد بازی امشب گفت: بازی نخست، سخت بود. تیم حریف بازیکنان سریعی دارد و اگر مراقب آن‌ها نباشیم، ضربه می‌خوریم. باید سازمان یافته‌ بازی کنیم تا تیم حریف نتواند برای ما دردسر درست کند. 

کریستیانو رونالدو امشب به خانه بازخواهد گشت و برابر تیم سابقش بازی خواهد کرد. دروازه‌بان مادرید در این باره نیز گفت: بازگشت به خانه اتفاق قشنگی برای اوست. رونالدو همیشه خیلی تلاش و تمرین می‌کند. او بازیکنی بزرگ و حرفه‌ای است. از لحاظ احساسی و حرفه‌ای بازی مهمی برایش است. مثل همیشه تمام تلاش خود را به کار خواهد برد.دیدگاهها بسته شده است.