هوملس: هیچ‌کس نباید نگران بایرن مونیخ باشد

به گزارش عرصه و به نقل از کیکر، در یکی از دیدارهای حساس دور برگشت مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا، بایرن مونیخ در روسیه از روستوف پذیرایی خواهد کرد.

بایرن در حالی به مصاف نماینده روستوف می رود که روزهای خوبی را پشت‌سر نمی گذارد. شاگردان کارلو آنچلوتی در دیدار بزرگ هفته یازدهم با یک گل برابر بوروسیا دورتموند تن به شکست دادند و این باعث شده تا مورد انتقاد زیادی قرار بگیرند.

متس هوملس در این زمینه گفت: این یک واقعیت است که بایرن مونیخ تیمی که همه انتظار دارند نشده است. نسبت به قبل افت کردیم اما این غیرطبیعی نیست. بازیکنان بایرن مونیخ به فلسفه و تفکرات گواردیولا عادت کردند و برای آشنا شدن با تفکرات سرمربی جدید، به زمان نیاز دارند. نیازی به نگرانی نیست و به زودی همان تیم آماده ای می شویم که همه انتظار دارند.

هوملس که پیشتر بازوبند کاپیتانی دورتموند را به بازو می‌بست، در مورد شکست برابر این تیم هم گفت: باخت به دورتموند به معنای پایان جهان برای ما نیست. در ارزیابی خود تنها به نتایج توجه نمی کنم. درست است که ما در برابر دورتموند تن به شکست دادیم اما در شرایط خوبی به سر می بریم و دلیلی برای نگرانی وجود ندارد.

او درباره بازی برابر روستوف هم گفت: هیچ بازی در لیگ قهرمانان اروپا آسان نیست. می خواهیم در این بازی هم به پیروزی برسیم و در شرایط خوبی قرار داریم.

بایرن مونیخ از چهار بازی خود ۹ امتیاز را کسب کرده و به همراه اتلتیکومادرید صعودش را به دور بعد نهایی کرده است.

انتهایی پیامدیدگاهها بسته شده است.