پیام "مرضیه دستجردی" در پی درگذشت "مرضیه دباغ"

به گزارش عرصه، دکتر مرضیه وحیددستجردی در پیامی به دنبال درگذشت مرحوم مرضیه حدیدچی آورده است:« مرحومه خانم مرضیه حدیدچی دباغ مبارزی نستوه ومجاهدی کم نظیر بود، جبهه متحد زنان اصول‌گرا و کارآمد درگذشت این بانوی عظیم‌الشأن را به مقمام معظم رهبری انقلاب اسلامی، خانواده محترم ایشان، دختران بزرگوارشان، همرزمان وبالاخص زنان عزیز کشور تسلیت عرض می‌نماید.

آنچه در این بانوی بزرگ برای همه ما زنان درسی است پایدار، ثبات قدم در مسیر ولایت و رهبری و استکبارستیزی و حمایت از ضعفا و محرومین است. ولایتمداری و تبعیت از ولایت در همه زمان‌ها و مبارزه با هرچه کژی و ناراستی خصوصیت شاخص ایشان بود و مبارزه و دستگیری ایشان در دوران رژیم ستم شاهی، هجرت به خارج از کشور برای مبارزه و فعالیت‌های سیاسی و نظامی قبل از انقلاب و در محضر حضرت امام راحل عظیم الشأن و خدمات بعد از انقلاب ایشان که مورد وثوق حضرت امام راحل و مقام معظم رهبری انقلاب اسلامی بودند و نمایندگی مجلس و سایر خدمات اجتماعی و فرهنگی در ارگان‌ها و سازمان‌ها از این بانوی بزرگ شخصیتی مثال زدنی ساخته بود.

ساده زیستی و صراحت لهجه و شجاعت در بیان از خصوصیاتی است که ایشان را ازسایر همگنان متمایز می‌کرد. ما اعضای شورای مرکزی و کمیته‌های تخصصی و سایر تشکل‌های وابسته جبهه متحد زنان اصولگرا و کارآمد برخود لازم می‌دانیم راه این عزیز سفرکرده را ادامه دهیم و برای خانواده و فرزندان‌شان از درگاه خداوند قادر متعال تقاضای صبر واجر داریم.

روح این بانوی بزرگ شاد، یادش پایدار و مسیرش پر رهرو باد.»دیدگاهها بسته شده است.