گواردیولا: شاید درباره یحیی توره اشتباه کردم

به گزارش عرصه و به نقل از ایندیپندنت، یحیی توره  که به دلیل اختلافات شخصی با پپ گواردیولا در این فصل ار ترکب تیمش کنار گذاشته شده بود، در بازی برابر کریستال پالاس برای تیمش به میدان رفت و توانست ۲ گل تیمش را به ثمر برساند تا شروعی خوب برای تیمش داشته باشد. بعد از عذرخواهی مدیربرنامه های توره از گواردیولا، در نهایت این مربی تصمیم گرفت تا برای بازی با کریستال پالاس این بازیکن را در ترکیب ثابت تیمش قرار بدهد.

پپ گواردیولا درباره تصمیم خود مبنی بر بازی دادن به یحیی توره گفت: اینجا هستم که تصمیم بگیرم. به عنوان سرمربی تیم، مسئول تصمیم گیری ها هستم. ممکن است بعضی تصمیم‌هایی هم که گرفته باشم، اشتباه بوده باشد. با این حال به تمام کسانی که نظرشان مخالف نظر من است، احترام می گذارم. ماه گذشته چندین بار با یحیی توره صحبت کردم. او در بارسلونا بازیکن من بوده است. به خوبی می دانم او چه شرایطی دارد. از کیفیت بالای بازی او آگاهی دارم.

هر چند یحیی توره برابر کریستال پالاس نمایش خوبی داشت  ولی نمی تواند در بازی برابر مونشن گلادباخ در لیگ قهرمانان اروپا تیمش را همراهی کند. نام توره در فهرست بازیکنان سیتی برای لیگ قهرمانان وجود ندارد.

سرمربی اسپانیایی سیتی ادامه داد: اگر به دور بعد لیگ قهرمانان راه یابیم، با دستیارانم جلسه ای خواهم داشت تا تصمیم بگیریم کدام بازیکنان می توانند بیشتر به ما کمک کنند. اکنون یحیی توره شانس زیادی دارد تا در مرحله بعد با ما باشد. با این حال باید تصمیم بگیریم و فهرست مان را برای دور بعد لیگ قهرمانان مشخص کنیم.

منچسترسیتی بعد از شکست دادن بارسلونا در لیگ قهرمانان اروپا، شرایط خوبی دارد. این تیم باید در پنجمین دیدار خود در این تورنمت برابر مونشن گلادباخ به میدان برود.دیدگاهها بسته شده است.