آرزوی قایقرانی در تلاطم آب‌های آرام

به گزارش عرصه، در رقابت‌های قایقرانی قهرمانی کشور آب‌های آرام بانوان اتفاق جالبی رخ داد و یکی از قایقرانان مطرح به دلیل اینکه رکورد خوبی نزد از رقابت‌ها قهر کرد.

در رقابت‌های قایقرانی ۵۰۰ متر آرزو حکیمی در جایگاه دوم قرار گرفت و هدیه کاظمی به مقام نخست رسید.

بعد از این رقابت حکیمی به دلیل اینکه از زمان ثبت شده خود راضی نبود محل برگزاری رقابت‌ها را ترک کرد و دیگر در ماده ۲۰۰ متر شرکت نکرد.

حکیمی یکی از بهترین قایقرانان دختر ایران بود و امید زیادی هم برای موفقیت او وجود داشت. البته او در سال های اخیر افتخارات خوبی برای تیم ملی ایران کسب کرده است با این حال همه می دانند که توانایی او بیش از این‌هاست.

روزهای آخر سال ۹۴ برخی از قایقرانان آب‌های آرام همچون آرزو حکیمی و هدیه کاظمی به دلیل اعتراض نسبت به مربی تیم ملی اردوها را ترک کردند. آن ها اعلام کردند که می‌خواهند به تنهایی تمرین کنند.

شرایط نامناسب رکوردی این قایقرانان شاید به خاطر همان زمانی است که اردو را ترک کردند و فرصت مناسب برای تمرین را از دست دادند.

قایقرانانی همچون آرزو حکیمی که پتانسیل بالایی برای رسیدن به موفقیت دارند با تصمیم های اشتباه خود باعث می‌شوند از هدفشان دور شوند.

این ورزشکاران باید بیش از این قدر خود را بدانند و با تصمیم هایی گاه از سر لجبازی آینده خود را خراب نکنند.دیدگاهها بسته شده است.