آغاز نمک پاشی در معابر برای جلوگیری از یخ زدگی/ هشدار پلیس راهور


رییس پلیس راهور تهران بزرگ با هشدار به رانندگان درباره یخ زدگی معابر و لغزندگی سطح خیابان گفت: نمک پاشی در معابر پایتخت آغاز شده است.

به گزارش خبرنگار مهر سردار محمدرضا مهماندار با اعلام اینکه ۲ عامل یخ زدگی و بارش برف و باران در افزایش ترافیک شهرها به ویژه تهران تاثیر قابل توجهی دارند، گفت: بارش باران و برف با ترافیک در بزرگراه ها همراه می شود و برای کاهش این ترافیک نیروهای پلیس در محورهای مختلف حضور پیدا می کنند.

رئیس پلیس راهور تهران با اشاره به ترافیک امروز صبح در برخی از بزرگراه های پایتخت گفت: با توجه به آغاز بارش ها در شهر تهران، صبح امروز در برخی از نقاط پایتخت به ویژه در شمال شهر شاهد ترافیک پرحجم بودیم که با اقدامات صورت گرفته از سوی نیروهای پلیس تا حدودی محورهای پر ترافیک روان شدند.

مهماندار در خصوص اقدامات شهرداری تهران به منظور جلوگیری از یخ زدگی معابر و خیابان ها خاطرنشان کرد: نیروهای شهرداری تهران از ساعت ٣ بامداد نمک پاشی در برخی بزرگراه ها و معابر را آغاز کردند اما با این وجود در برخی از خروجی ها به دلیل تعدد رمپ و لوپ ها، یخ زدگی مشاهده می شد.

وی از برگزاری جلسه مشترک پلیس راهور با مسئولان شهرداری تهران خبرداد و تصریح کرد: به منظور آسیب شناسی وضعیت موجود و ارائه راهکار برای جلوگیری از ترافیک بعد از هر بارش در شهر تهران، جلسه ای را با مسئولان شهرداری برگزار خواهیم کرد.دیدگاهها بسته شده است.