آماده دیدار با عباس و بازگشت به میز مذاکرات صلح هستم


نخست وزیر رژیم صهیونیستی در سخنانی اعلام کرد که آماده دیدار با محمود عباس رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین و بازگشت به میز مذاکرات سازش است.

به گزارش عرصه به نقل از المنار، «بنیامین نتانیاهو» نخست وزیر رژیم اشغالگر قدس در سخنانی مدعی بازگشت به میز مذاکرات سازش شد.

نخست وزیر رژیم صهیونیستی بار دیگر مدعی شد که آماده دیدار با محمود عباس رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین و بازگشت به میز مذاکرات سازش است.

بنیامین نتانیاهو ادعا کرد که آماده است در هر جایی با عباس دیدار کند و این عباس است که مخالف این دیدار است.

او همچنین ادعا کرد که که رژیم صهیونیستی به دنبال صلح و سازش است و هرگز در این زمینه مانع تراشی نکرده است!

این در حالی است که اخیرا محمود عباس در سخنانی تاکید کرد: برگزاری کنفرانسی بین المللی برای مذاکرات صلح میان فلسطین و اسرائیل که فرانسه آن را درخواست کرده است، مورد تایید ما است. باید سازوکار جدیدی ایجاد گردد که در یک بازه برای مذاکره با اسرائیل فعالیت شود و بر اجرای توافقات صورت گرفته نظارت داشته باشد.

رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین همچنین موافقت خود را با درخواست ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه برای دیدار دوجانبه وی با نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی در روز جمعه اعلام کرد.

گفتنی است، این ادعاهای نتانیاهو در حالی مطرح می شود که این رژیم طی روزهای اخیر با تصویب پیش نویس قانونی مبنی بر منع پخش اذان در مساجد اراضی اشغالی فلسطین جنگی جدید را در عرصه هویت دینی با فلسطینی ها به راه انداخته است.دیدگاهها بسته شده است.