ابهام در پاداش ملی پوشان فوتسال/ جلسه صانعی با افتخاری در کمپ تیم ملی

به گزارش عرصه، رضا افتخاری دیروز(سه شنبه) در مصاحبه با سایت فدراسیون فوتبال اعلام کرد پاداشی که از سوی وزارت ورزش به ملی پوشان بابت مقام سومی جهان پرداخت شده، همان پاداش فدراسیون فوتبال است.

این در حالی است که بر اساس مصوبه هیات رئیسه فدراسیون فوتبال در تاریخ ۱۰ مهر، قرار شده بود پاداش سه هزار دلاری، یعنی پاداش قهرمانی به فوتسالی‌ها پرداخت شود. همچنین بر اساس اعلام برخی از اعضای تیم هنوز پاداش پیروزی در برخی بازی‌های جام جهانی هم داده نشده است.

علی صانعی در گفت‌وگو با عرصه در این باره گفت: نمی‌دانم این صحبت‌ها صحت دارد یا نه. من هم صبح امروز از طریق رسانه‌ها متوجه شدم آقای افتخاری چنین صحبتی کرده ، اما باید از نزدیک با او حرف بزنم تا ببینم ماجرا از چه قرار بوده است. او اعلام کرده امروز در تمرین تیم ملی امید حاضر می‌شود و بازدیدی از وضعیت تیم و همچنین روند ساخت و ساز کمپ تیم ملی خواهد داشت.

سرمربی تیم ملی امید ایران همچنین درباره تمرین تیمش در کمپ نیمه ساخته و مشکلاتی که برای بازیکنان ایجاد می‌شود، توضیح داد: الآن وضعیت بهتر شده و مثل سابق گرد و خاک در سالن تمرین وجود ندارد. خوشبختانه دیوارکشی‌ها انجام شده و وضعیت مثل روزهای اول نیست. اگر این کمپ به بهره برداری برسد، کمک بسیاری در راستای آماده سازی تیم‌های ملی خواهد شد.

صانعی همچنین از اعلام فهرست اولیه تیم ملی امید تا پایان هفته خبر داد و به عرصه گفت: ۱۲۰ بازیکن را در چند مرحله اردو مورد بررسی قرار داده‌ایم و به احتمال فراوان فهرست اولیه متشکل از سی و پنج بازیکن را جمعه(۵ آذر) اعلام خواهیم کرد. سپس برای بازی با روسیه تعدادی از آن‌ها خط می‌خورند و در نهایت با بیست بازیکن به مصاف روسیه می‌رویم. البته باید بگویم تعداد کل بازیکنانی که ارزیابی می‌کنیم بیشتر از ۱۲۰ نفر است و مابقی را بعد از بازی با روسیه ارزیابی خواهیم کرد.دیدگاهها بسته شده است.