اقتدار ما و هراس دشمن به برکت سلاله پاک حضرت زهرا (س) است


جانشین رئیس ستادکل نیروهای مسلح گفت: اگر امروز جمهوری اسلامی و نیروهای مسلح دارای عزت، اقتدار و سربلندی و آمادگی هستند و دشمن از ما هراس دارد به برکت سلاله پاک حضرت زهرا (س) است.

به گزارش عرصه، امیر سرتیپ سیدعبدالرحیم موسوی، جانشین رئیس ستادکل نیروهای مسلح در آئین تکریم خود و معارفه جانشین جدید فرمانده کل ارتش که در ستاد فرماندهی کل آجا برگزار شد، اظهار داشت: اگر امروز جمهوری اسلامی ایران و نیروهای مسلح دارای عزت، اقتدار، سربلندی و آمادگی هستند و دشمن از ما هراس دارد به برکت سلاله پاک حضرت زهرا(س) است که در رأس این نظام مسیر روشن و امیدوار کننده‌ای را برای ما تبیین کرده است.

جانشین رئیس ستادکل نیروهای مسلح گفت: اگر امروز جمهوری اسلامی و نیروهای مسلح دارای عزت، اقتدار و سربلندی و آمادگی هستند و دشمن از ما هراس دارد به برکت سلاله پاک حضرت زهرا(س) است.

 وی ادامه داد: از همه همکاران سابقم در ارتش از جمله فرمانده کل ارتش، فرماندهان نیروها و دیگر عزیزان که در این مدت با بنده همکاری و همفکری داشتند، تشکر می‌کنم و از همه حلالیت می‌طلبم و خواهانم که اگر قصوری از من سر زده است از آن بگذرند.دیدگاهها بسته شده است.