بهروان: بازنشسته‌ام اما به فوتبال متعهدم/ فدراسیون بین باشگاه‌ها و تیم ملی تعامل ایجاد کند

به گزارش عرصه، غلامرضا بهروان در حاشیه کارگاه آموزشی TMS درباره غیبت نماینده دو باشگاه در این کارگاه اظهار کرد: به دلیل اینکه مسئولیت تمام امور مربوط به ترانسفر بازیکنان به عهده باشگاه‌هاست، بهتر بود تمام باشگاه‌ها در کارگاه امروز نماینده داشتند اما متاسفانه دو باشگاه در این کارگاه شرکت نکردند. در حال حاضر پرونده‌های زیادی از نقل و انتقالات تیم‌های ایرانی در فیفا وجود دارد و دلیلش نبود آموزش پیرامون این مسائل است.

وی افزود: به قول تاج، ایران بهشت وکلای پرونده‌های فیفاست. هر بازیکن و مربی خارجی که به ایران بیاید، به گونه‌ای به مشکل می‌خورد.

رییس کمیته برگزاری مسابقه‌ها درباره بازنشستگی‌اش عنوان کرد: در حال حاضر کارهای نیمه تمام را انجام می‌دهم. با این حال بازنشسته‌ام ولی تعهد زیادی به فوتبال دارم.

بهروان همچنین در مورد اعلام برنامه‌های تیم ملی در سال ۲۰۱۸ توسط کی‌روش و تعامل بین باشگاه‌ها و تیم ملی برای اجرای این برنامه عنوان کرد: برنامه‌های تیم ملی سال گذشته نیز توسط کی‌روش در همین موقع‌ها اعلام شد و ما آن را در اختیار فیفا و AFC قرار دادیم. امسال هم همین کار را می‌کنیم. معتقدم مسئولان بلندپایه فدراسیون باید سازوکاری را فراهم کنند تا باشگاه‌ها و تیم ملی به تعامل خوبی برسند. به هر حال باشگاه هم هزینه می‌کند و در این قضیه حق دارد. معتقدم فدراسیون باید در این قضیه ورود کند.

وی در مورد تهدید فیفا به کسر امتیاز از باشگاه های ملوان و تراکتورسازی توضیح داد: این را ظاهرا کمیته انضباطی فیفا اعلام کرده اما هنوز چیزی به ما ابلاغ نشده است.دیدگاهها بسته شده است.