تغییر اعضای شورای هنری "تالار هنر"

پریسا مقتدی در گفت‌گو با عرصه بیان کرد: در حال حاضر همه‌ی اجراها در تالار «هنر» براساس برنامه‌ریزی و تعهدات مدیریت قبلی مجموعه دنبال می‌شود و تا پایان سال چهار نمایش به صحنه خواهند رفت که ابتدا باید بازبینی آن‌ها انجام شود. از بین این نمایش‌ها هم به کارهایی از پرستو گلستانی و محمدرضا مالکی می‌توان اشاره کرد.

وی با اشاره به تغییر اعضای شورای هنری تالار هنر افزود: اخیرا در نمایشی از اعضای شورای انتخاب تالار هنر یعنی کریم اکبری مبارکه، مجتبی مهدی، منصور خلج و فریبا دلیری تقدیر شد تا اعضای جدیدی با انرژی متفاوت برای این شورا انتخاب شوند که فعلا در حال مذاکره و تصمیم‌گیری نهایی هستیم.

او تاکید کرد: البته تصمیمات این شورا قطعا برای سال آینده عملی خواهد شد و نتایج آن را در اجراها نیز می‌بینیم.

مقتدی اضافه کرد: به موازات برنامه‌ریزی برای اجراهای سال آینده، در حال تدارک برای اجرای فعالیت‌هایی در راستای تعامل میان خانواده‌ها و تئاتر نیز هستیم و به همین دلیل تمرکز ما دیگر فقط روی اجرا نخواهد بود.

او گفت: امیدواریم از طریق این برنامه‌ها تئاتر در سبد فرهنگی خانواده‌ها قرار گیرد و البته می‌دانم این ادعای بزرگی است، اما هدف کلی خود را براین موضوع قرار داده‌ایم.

مقتدی در پاسخ به اینکه چه اقدامای قرار است به طور مشخص انجام شود؟ بیان کرد: جزئیات این برنامه‌ریزی‌ها به زودی اعلام می‌شود و در حال حاضر فقط می‌توانم این را بگویم که به امید خدا شاهد تغییراتی عمده در برنامه‌های تالار «هنر» خواهیم بود.دیدگاهها بسته شده است.