توقف پخش «معمای شاه» در جام‌جم

به گزارش عرصه، با پایان پخش فصل اول سریال «معمای شاه»، شبکه جهانی جام‌جم پخش این مجموعه را تا زمستان متوقف می‌کند.

به نظر می‌رسد با توجه به توقف پخش قسمت‌های جدید «معمای شاه» در شبکه اول و بازپخش هرشبی آن در شبکه اصلی پخش‌کننده، شبکه جام‌جم به چنین تصمیمی رسیده تا قسمت‌های جدید سریال محمدرضا ورزی زودتر از شبکه اول، از شبکه جام‌جم پخش نشود.

با پایان دهه اول محرم و پس از گذشت یازده ماه از آغاز پخش سریال «معمای شاه» و نمایش ۴۱ قسمت، سازمان صداوسیما شیوه پخش آن را تغییر داد و مقرر شد این سریال به صورت هر شبی از قسمت اول پخش شود. بر اساس تصمیم‌های صورت گرفته، مخاطبان «معمای شاه» شش روز در هفته شاهد پخش این سریال تاریخی در شبکه یک سیما هستند.

شبکه جام‌جم همچنین اعلام کرده است، علاقمندان می‌توانند قسمت‌های یکم تا چهلم این مجموعه را از سایت جام‌جم به صورت آنلاین مشاهده کنند.

زمانی را که شبکه جام‌جم برای پخش این مجموعه در نظر گرفته بود، روزهای یکشنبه ساعت ۲۳ و ۴۰ دقیقه و بازپخش آن روز بعد (دوشنبه ۷ و ۴۰ و ۱۵ و ۴۰) بود.

بر اساس این گزارش، «معمای شاه» عنوان مجموعه تلویزیونی با ژانر تاریخی به کارگردانی محمدرضا ورزی است. این سریال داستان زندگی محمدرضا پهلوی را از زمان بازگشت وی از مصر، پس از ازدواج با ملکه فوزیه تا زمان مرگ به تصویر می‌کشد. در ساخت این مجموعه ۸۰ بازیگر اصلی، ۵۴۰ بازیگر فرعی و بیش از ۵۶۰ نفر از عوامل سینما و تلویزیون ایران حضور دارند.

«معمای شاه» در حال حاضر به صورت هر شبی (به جز پنجشنبه‌ها و جمعه‌ها) حوالی ساعت ۲۲:۱۵ از شبکه یک سیما به روی آنتن می‌رود.دیدگاهها بسته شده است.