جدیدترین تور عکاسی و فیلمسازی جشنواره صنعتی و وزارت صنعت

به گزارش عرصه به نقل از روابط عمومی چهارمین جشنواره ملی فیلم و عکس فناوری و صنعتی، در جدیدترین تور عکاسی و فیلمسازی این رویداد سینمایی که «شنبه، ششم آذرماه» با همکاری و هماهنگی وزارت صنعت، معدن و تجارت برگزار می‌شود، به حاضران اجازه حضور در شهرک صنعتی عباس‌آباد داده می‌شود تا عکس و فیلم از این شهرک تهیه‌ کنند.

عکس‌ها و فیلم‌های ساخته شده از شهرک صنعتی عباس‌آباد در چهارمین جشنواره فیلم و عکس فناوری و صنعتی داوری خواهند شد. همچنین از سوی شرکت‌های صنعتی این مجموعه، به برترین آثار حاصل از این تور جوایزی اهدا خواهد شد.  

علاقمندان جهت ثبت‌نام می‌توانند با شماره تلفن ۸۸۸۲۰۹۳۸ (دبیرخانه جشنواره) تماس بگیرند.

بر اساس این گزارش، این رویداد سینمایی با هدف معرفی فعالیت‌ها، توانمندی‌ها و دستاوردهای کشور در بخش‌های مختلف علمی، فناوری، نوآوری و صنعتی توسط جهاد دانشگاهی هنر با همکاری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و سازمان سینمایی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و به دبیری مسعود نجفی برگزار می‌شود.

پنجم آذرماه آخرین مهلت ارسال آثار به چهارمین دوره جشنواره فیلم و عکس فناوری و صنعتی (فردا) است و این جشنواره دی‌ماه امسال با شعار «روایتی از فناوری و کسب و کار ایرانی» برگزار می‌شود. علاقمندان می‌توانند آثار خود را از طریق وب‌سایت www.jdfest.ir ارسال کنند.دیدگاهها بسته شده است.