جلسه وزیر علوم با استیضاح کنندگان منتفی شد


سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس از منتفی شدن جلسه بررسی استیضاح وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در این کمیسیون طی هفته جاری خبر داد.

به گزارش عرصه به نقل از خانه ملت، سید حمایت میرزاده در خصوص جلسه بررسی طرح استیضاح وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی، اظهار داشت: با توجه به اینکه کمیسیون در هفته جاری جلسه نخواهد داشت، قطعا این مهم در این هفته بررسی نخواهد شد و طبعا وزیر نیز در کمیسیون حضور نخواهد یافت.

نماینده مردم گرمی در مجلس شورای اسلامی افزود: طی هفته جاری، صرفا جلسات کارگروه‌های کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس تشکیل خواهد شد.

سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه هفته گذشته جلسه بررسی طرح استیضاح وزیر علوم، تحقیقات و فناوری به دلیل ماموریت آقای فرهادی برگزار نشد، خاطرنشان کرد: جلسه آتی بررسی استیضاح، پس از تصمیم هیات رییسه کمیسیون مشخص خواهد شد.

گفتنی است، چندی پیش طرح استیضاح فرهادی، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری با ۲۹ امضا تقدیم هیات رییسه مجلس شورای اسلامی شد و برای بررسی به کمیسیون آموزش و تحقیقات ارجاع داده شد.دیدگاهها بسته شده است.