دایی: من و عابدزاده هر کاری از دست‌مان بربیاید برای هم انجام می‌دهیم

به گزارش عرصه، علی دایی در نشست خبری پیش از دیدار مقابل سایپا تهران اظهار کرد: فردا بازی خیلی مهمی با تیم سایپا که حسین فرکی را روی نیمکت دارد خواهیم داشت. آقای فرکی زحمات زیادی برای من کشیده و من فردا درس پس می‌دهم. سعی ما این است که سه امتیاز را بگیریم تا از کورس قهرمانی عقب نمانیم.

دایی در ادامه اضافه کرد: پیش‌بینی می‌کنم بازی سختی پیش روی ما باشد. سایپا تیم خیلی خوبی است. همیشه تیم‌های خوبی را روانه لیگ کرده و امسال هم این گونه است. امیدوارم با انجام یک بازی خوب بتوانیم فردا سایپا را شکست دهیم.

وی در پاسخ به سوال عرصه مبنی بر اینکه با توجه به نتیجه نگرفتن سایپا در لیگ امید دارید فردا به پیروزی برسید گفت: من بازهای سایپا را دیده‌ام. آن‌ها تیم خوبی دارند و کادر فنی خوبی هم تیم را رهبری می‌کند. بازیکنان بسیار خوبی هم در این تیم بازی می‌کنند. به نظر من سایپا تا به امروز به حقش نرسیده است. ان‌شاءالله بعد از باخت به ما بتواند نتیجه بگیرد. من هم سایپا هم را دوست دارم و هم برای این تیم آرزوی موفقیت می‌کنم اما به غیر بازی مقابل ما ان‌شاءالله در سایر دیدارها موفق باشد. سایپا تیم بسیار بزرگی است و بازیکنان خوبی دارد باید بهتر از همیشه بازی کند.

سرمربی نفت تهران در ادامه در پاسخ به سوالی درباره اینکه مشکلات مالی باشگاه نفت به کجا رسید گفت: ما مشکلات بسیار زیادی را داریم. فقط و فقط به مشکلات مالی نگاه نکنید. اینجا جای مناسبی برای پاسخ دادن به این مسائل نیست. این سوالات را باید از مدیرعامل و مالکان محترم باشگاه بپرسید. ما نمی‌دانیم این مسائل تا کی ادامه دارد و مشکلات‌ ما کی برطرف می‌شود. ما دوست داریم هرچه زودتر مشکلات‌مان برطرف شود. متاسفانه روز گذشته به خاطر برفی که آمده بود نتوانستیم تمرین کنیم. تمرین امروز هم مشخص نیست کجا برگزار شود. متاسفانه این مسائل وجود دارد و باید حل شود.

دایی در ادامه درباره حضور احمدرضا عابدزاده در تمرین نفت هم گفت: عابدزاده روز گذشته افتخار داد و به تمرین ما آمد اما برعکس مطالبی که در رسانه‌ها عنوان می‌شود ما رابطه بسیار صمیمی با یکدیگر داریم. عابدزاده قرار است امروز به آمریکا برود و به همین خاطر روز گذشته آمد تا دیداری با من داشته باشد. من از او تشکر می‌کنم مطمئنا ما همه با یکدیگر دوست هستیم و هر کاری از دست‌مان بربیاید برای یکدیگر انجام می‌دهیم. همه می‌دانند ما سال‌های خوبی را کنار یکدیگر داشته‌ایم. از این به بعد هم کنار هم خواهیم بود.

وی در ادامه درباره اینکه جام حذفی برایش مهم‌تر است یا لیگ گفت: ما هم در جام حذفی و هم در لیگ تلاش خودمان را می‌کنیم. با توجه به امکاناتی که داریم سعی می‌کنیم در هر دو جام موفق باشیم.دیدگاهها بسته شده است.