درویش: تا من هستم، فرکی سرمربی سایپاست/ ترابی از اروپا پیشنهاد دارد

رضا درویش در گفت‌وگو با عرصه درباره آخرین وضعیت باشگاه سایپا اظهار کرد: بازی‌های خوبی انجام می‌دهیم اما متاسفانه در نتیجه گیری موفق نیستیم. فعلا که در جام حذفی نتایج خوبی گرفتیم و امیدوار هستیم در لیگ هم بتوانیم نتیج خوبی کسب کنیم و بدشانسی دست از سر ما بردارد. وقتی بازیکن ما مقابل دروازه خالی توپ را به بیرون می‌زند یعنی بی دقت است. ان‌شاءالله در بازی‌های آینده این مشکل هم برطرف خواهد شد.

وی درباره شایعه برکناری فرکی هم گفت: با قطعیت می‌گویم تا زمانی که من هستم فرکی هم سرمربی سایپا خواهد بود. حتی اگر هم به لیگ یک سقوط کنیم باز هم فرکی را برکنار نخواهم کرد.

مدیرعامل باشگاه سایپا در پاسخ به این سوال که آیا این باشگاه مشکل مالی دارد یا خیر گفت: خوشبختانه باشگاه ما هیچ مشکل مالی ندارد. فکر می‌کنم تنها باشگاهی هستیم که تا به حال به تمام تعهدات خودمان عمل کرده‌ایم.

وی در بخش دیگری از صحبت‌هایش درباره وضعت مهدی ترابی هم گفت: این بازیکن  از سه باشگاه معتبر اروپایی پیشنهاداتی دارد و تا به امروز هم صحبت‌های اولیه انجام شده است. باید بگویم  اگر به صلاح باشگاه و البته آینده این بازیکن باشد با پیشنهاد انتقالش به یکی از باشگاه‌های اروپایی موافقت می‌کنیم.

ا-دیدگاهها بسته شده است.