رادیونمایش به سوگ می‌نشیند

به گزارش عرصه به نقل از روابط عمومی اداره کل هنرهای نمایشی رادیو، سریال رادیویی «بلوای کذاب» به نویسندگی مرضیه رشید بیگی و کارگردانی ندا هنگامی در هفته‌ی پیش‌رو ساعت ۶:۳۰ به روی آنتن رادیو نمایش می رود.

در خلاصه داستان این نمایش رادیویی آمده است: در واپسین روزهای عمرپیامبر گرامی (ص)، خبر بیماری ایشان سودای قدرت را در دل دشمنان دین انداخت و … .

در «بلوای کذاب» بازیگرانی چون علی اصغر دریایی، شهین علیزاده، ماندانا اصلانی، اکبر ملایی، احمد گنجی، مهدی نمینی مقدم، احمد لشینی و عبدالعلی کمالی به ایفای نقش پرداخته‌اند.

این نمایش رادیویی به تهیه‌کنندگی مهتاب امینی، صدابرداری علی حاجی نوروزی و افکت محمدرضا قبادی فر در اداره کل هنرهای نمایشی رادیو تولید شده است.

بر اساس این گزارش، نمایش رادیویی «پند پیامبر» که نویسندگی آن را گووان مهر اسماعیل‌پور بر عهده دارد، درباره مردی است که از بادیه نزد پیامبر می آید و تقاضای پند می‌کند.

محمدرضا علی، احمد گنجی، شیوا رفیعیان، امیر زنده دلان، کرامت رودساز، علی میلانی، محمد پورحسن و علی اصغر دریایی هنرمندانی هستند که به ترتیب اجرای نقش در این نمایش حضور دارند.

همچنین نمایش رادیویی «پند پیامبر» به تهیه‌کنندگی مهتاب امینی، کارگردانی مهین فردنوا، صدابرداری پیروز صدرایی و افکت نرگس موسی پور از هفتم آذرماه ماه ساعت ۲۰ به روی آنتن رادیو نمایش می‌رود و سریال رادیویی «روز آمرزش» نیز به کارگردانی حمید منوچهری و با هنرمندی بازیگران اداره کل هنرهای نمایشی رادیو از ششم آذر ماه ساعت ۹:۴۵ دقیقه در رادیو نمایش پخش خواهد شد.

نمایش رادیویی «تنیده در جان» به مناسبت شهادت امام حسن مجتبی (ع) هشتم آذر ماه ساعت ۲۰ از رادیو نمایش پخش می‌شود.

این نمایش را علی خاکبازان نوشته و روایتگر دغدغه‌های مردی جوان در دوران امامت حضرت امام حسن مجتبی (ع) است.

در این نمایش رادیویی بازیگرانی چون مهرخ افضلی، نورالدین جوادیان، علی اصغر دریایی و احمد لشینی به ایفای نقش پرداخته‌اند و مینو جبارزاده کارگردانی آن را بر عهده دارد.

«تنیده در جان» به تهیه‌کنندگی: شهناز دهکردی و صدابرداری: پیروز صدرایی از هشتم آذرماه ساعت ۲۰ از رادیو نمایش پخش می‌شود.

«خورشید من بتاب» نیز عنوان نمایشی است که به مناسبت شهادت امام رضا (ع) تهیه و تولید شده است و در هفته پیش‌رو به روی آنتن رادیو نمایش خواهد رفت.

این آثار علاوه بر رادیو نمایش در سایر شبکه‌های رادیویی نیز به روی آنتن خواهند رفت.دیدگاهها بسته شده است.