سرمربی تیم والیبال بانوان بانک سرمایه: تیم ما هیچ کار غیرقانونی انجام نداده است

میترا شعبانیان در گفت وگو با عرصه درباره آغاز لیگ برتر والیبال بانوان گفت: این برای نخستین‌بار است که بانک سرمایه در لیگ بانوان شرکت می‌کند. بازی اول بسیار مهم است و امیدوارم نتیجه خوبی بگیریم. نسبت به دیگر تیم‌ها ما تمریناتمان را دیرتر آغاز کردیم. با این حال بچه‌ها خوب تمرین کردند و به آمادگی خوبی رسیدند. بازی اول ما برابر تیم سایپا است. تیم‌های نسرین خزانی همیشه خوب کار می‌کنند وتوپ‌گیرهای خوبی هم هستند. مطمئن هستم بازی خوبی می‌شود.

سرمربی تیم والیبال بانک سرمایه درباره تعداد ملی‌پوشان تیم خود گفت: ما سه ملی پوش داریم و نمی دانم چرا همه فکر می‌کنند که اتفاق خاصی رخ داده است. برخی از بازیکنان آزاد بودند و ما کار غیرقانونی انجام ندادیم و تمام قراردادها شفاف است.  ما هیچ قرارداد فضایی با بازیکنانمان نبستیم. شبنم علیخانی، مائده برهانی و مهسا صابری سه بازیکن ملی پوش ما هستند. نیلوفر ابراهیمی هم که کمک مربی مائدا چیچیچ است باز به تیم ملی دعوت شده و به همین دلیل او هم جزو ملی پوشان تیم ما محسوب می‌شود.

او در ادامه گفت: از ۱۲ بازیکن تیم ملی بانوان دانشگاه آزاد ۵، بانک سرمایه ۳،گاز تهران ۲ و ذوب‌آهن اصفهان هم ۲ ملی پوش را در اختیار دارند. این خیلی خوب است که بازیکنان ملی پخش شده‌اند و تیم ها بهتر می‌توانند کار کنند و حتی بازیکنان جوان هم بهتر دیده می‌شوند.

شعبانیان درباره هدف تیم بانک سرمایه در لیگ پانزدهم گفت: ما هدفمان قهرمانی است.انگیزه و روحیه قهرمانی را داریم و تلاشمان را هم انجام می دهیم. اگر اتفاق بدی رخ ندهد می توانیم به هدف مورد نظر برسیم.

او در پایان درباره تیم ملی والیبال بانوان ایران هم گفت: بچه ها در باشگاه‌های خود تمرین داشتند و از آمادگی خوبی هم برخوردار هستند. تیم ایران شانس خوبی برای اول شد در اولین مرحله رقابت‌های انتخابی جهان دارد. چرا که تیم‌هایی هستند که به راحتی می‌توانیم آن‌ها راببریم. این مسابقه‌ها تجربه خوبی برای بازیکنان ما خواهد بود و به تیم ملی هم کمک زیادی می‌کند.دیدگاهها بسته شده است.