سرنخ‌های جدید از سارقان «بانک تجارت» رشت به دست آمد


رشت- فرمانده انتظامی گیلان از کشف سرنخ های جدید از سرقت در بانک تجارت شعبه صداو سیمای رشت خبر داد و گفت: با تکیه برتوان نیروهای پلیس سارقان بزودی دستگیر می شوند.

به گزارش خبرنگارمهر، سردار محمدرضا میرحیدری در جمع خبرنگاران درباره سرقت از بانک تجارت شعبه صداو سیمای مرکز گیلان، اظهار کرد: سرنخ های خوبی از سارقان این سرقت به دست آمده است و امیدواریم همانند موارد گذشته که مجرمان در اندک زمان ممکن دستگیر می شدند این سارقان نیز شناسایی و دستگیر شوند.

وی با اشاره به وجود برخی ایرادات امنیتی موجود در بانک ها در خصوص نگهداری پول در شعبه های مختلف، گفت: متاسفانه نگهداری بیش از حد مجاز پول در شعب بانکی استان گیلان سبب بروز چنین حوادثی می شود.

فرمانده انتظامی گیلان تأکید کرد: لازم است مدیران مربوطه درباره امنیت بیش از پیش شعب بانکی تدابیر امنیتی لازم را پیش بینی کنند.

گفتنی است ساعت ۷ و ۲۰ دقیقه صبح دوشنبه دو سارق که با نقاب صورتشان را پوشانده بودند با اسلحه سرد به بانک تجارت شعبه صدا وسیمای گیلان دستبرد زده و بیش از ۵۰۰ میلیون ریال وجه نقد را به سرقت بردند.

سارقان با مقاومت رئیس بانک روبرو شده و با چاقو به وی حمله و با دو ضربه پهلوی رئیس بانک را زخمی کردند.

رئیس بانک تجارت شعبه صدا و سیما گیلان، بلافاصله به بیمارستان پورسینای رشت منتقل شد و هم اکنون حال وی رضایت بخش است.دیدگاهها بسته شده است.