«سید حسن خمینی» و «آملی لاریجانی» به ملاقات آیت‌الله موسوی اردبیلی رفتند

به گزارش عرصه، در پی بستری شدن آیت‌الله موسوی اردبیلی در بیمارستان به دلیل عارضه قلبی-ریوی، صبح امروز (۳ آذرماه) حجت‌الاسلام سیدحسن خمینی و همچنین آیت‌الله آملی‌لاریجانی، رئیس قوه قضاییه از ایشان عیادت کردند.

همچنین در ادامه این بازدیدها، حجت‌الاسلام قرائتی، رئیس ستاد اقامه نماز و حسن ابوترابی فرد، نایب رئیس سابق مجلس نیز صبح امروز با حضور در بیمارستان، از نزدیک در جریان روند درمانی آیت‌الله موسوی اردبیلی قرار گرفتند.

دقایقی پیش نیز غلامحسین کرباسچی، دبیرکل حزب کارگزاران سازندگی در بیمارستان محل بستری این مرجع تقلید حضور یافت.

به دنبال بستری شدن آیت‌الله موسوی اردبیلی در بیمارستانی در تهران، شخصیت‌های مختلف سیاسی و مذهبی حضورا و تلفنی جویای وضعیت حال وی شدند.

پیش از این، مقام معظم رهبری در  ساعات اولیه صبح روز سه‌شنبه با حضور در بیمارستان، شخصا به عیادت آیت‌الله موسوی اردبیلی رفتند.

به گزارش عرصه، آیت‌الله هاشمی رفسنجانی، حجت‌الاسلام والمسلمین روحانی، علی لاریجانی، محمدرضا عارف، اسحاق جهانگیری، محمود علوی، علی شکوری راد، سیدمحمد و محمدرضا خاتمی، دکتر علیرضا زالی، سیدعلی خمینی، «دانش آشتیانی»، «سید مهدی صادقی» (استاندار قم)، علی اکبر صالحی، حجت‌الاسلام والمسلمین شهرستانی، نماینده تام الاختیار آیت‌الله سیستانی و … از جمله شخصیت‌هایی بودند که روز گذشته با حضور در بیمارستان از نزدیک در جریان درمان این مرجع تقلید حضور یافتند.

آیت‌الله موسوی اردبیلی که متولد ۱۳۰۴ در اردبیل است، هم‌اکنون در بیمارستان‌ «لاله» بستری و تحت نظر پزشکان است.دیدگاهها بسته شده است.