عباسی: هر زمان عزیزی صلاح بداند سرمربی انتخاب می‌شود

محمدرضا عباسی در گفت‌وگو با عرصه، درباره پرداخت درصدی از قرارداد بازیکنان تیمش اظهار کرد: با توجه به صحبت‌هایی که انجام داده بودیم، باید تا قبل از بازی با استقلال خوزستان به بازیکنان مبلغی از قراردادشان را پرداخت می‌کردیم که خوشبختانه طی دیروز و امروز مبالغی را به حساب بازیکنان واریز کردیم.
وی عنوان کرد: در واقع هر بازیکن تا به اینجای لیگ، ۲۰ درصد از قرارداد خود را کامل دریافت کرده تا بدون مشکل در هفته یازدهم لیگ برتر مقابل استقلال خوزستان به میدان برویم و دست پر بازگردیم.
عباسی اضافه کرد: بعد از حضور خداداد عزیزی در تیم، بازیکنان تمرینات با نشاطی را برگزار کرده‌اند و امیدوارم در ادامه راه بتوانیم با قدرت شرایط خود را در جدول بهبود بخشیم.
مالک باشگاه سیاه‌جامگان درباره انتخاب سرمربی تیم اظهار کرد: در حال حاضر تمام اختیارات فنی تیم بر عهده خداداد عزیزی است، هر زمانی که وی که صلاح بداند سرمربی تیم را معرفی می‌کند.
وی همچنین درباره اسپانسر تیم اظهار کرد: از اسپانسر پیشین سیاه‌جامگان که با تیم‌های دیگر لیگ نیز همکاری می‌کرد به دلیل عمل نکردن به تعهداتش شکایت کرده‌ایم و پیگیر آن هستیم، همچنین به دنبال اسپانسر جدیدی نیز برای تیم هستیم و مذاکراتی کرده‌ایم. 
مالک باشگاه سیاه جامگان درباره لایحه شهرداری برای حمایت از سیاه‌جامگان گفت: با توجه به اینکه سیاه جامگان به نوعی جایگزین ابومسلم شده است، نمایندگان مردم در شورای شهر این موضوع را پیگیری می‌کنند، تیم ما به هیچ عنوان برند خاصی  را تبلیغ  نمی‌کند و این تیم متعلق به مردم مشهد است.
وی خاطرنشان کرد: امیدوارم با حمایت‌ها بتوانیم شرایط خوبی را در سپری کنیم تا نام فوتبال خراسان مانند گذشته در کشور بدرخشد.دیدگاهها بسته شده است.