کشف ۱.۳ میلیارد تومان کالای قاچاق


جانشین فرماندهی انتظامی استان البرز از کشف مقادیر زیادی کالای قاچاق در اجرای طرح سراسری مبارزه با قاچاق کالا و ارز به ارزش تقریبی ۱.۳ میلیارد تومان خبر داد.

به گزارش عرصه، سرهنگ محمد کریم بیات گفت: در اجرای منویات رهبری در سال «اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل» و فرامین معظم له در خصوص مقابله قاطعانه با معضل شوم قاچاق و در راستای اهداف قرارگاه تشدید مبارزه با قاچاق استان، طرح سراسری مبارزه با قاچاق کالا و ارز با محوریت مقابله با کالای ممنوعه و با به کارگیری کلیه امکانات یگان های اجرایی به مدت ۷۲ ساعت در استان البرز اجرا شد.

وی افزود: در اجرای این طرح مقادیر زیادی کالای قاچاق شامل فرآورده های نفتی، لوازم خانگی، پوشاک، پارچه، دارو و لوازم بهداشتی، لوازم آشپزخانه و… به ارزش تقریبی یک میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان کشف و ضبط کردند.

جانشین فرماندهی انتظامی استان البرز اظهار کرد: در روند اجرای این طرح ۲۳ نفر دستگیر و ۱۴ فقره پرونده تشکیل شد که در این رابطه متهمان دستگیر شده به همراه کالاهای کشف شده  برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شدند.

در اجرای این طرح پنج دستگاه خودرو سبک و سنگین که از آنها در امر جابجایی و قاچاق کالا استفاده می شد نیز توقیف شد.دیدگاهها بسته شده است.