اعتراض عوامل «ناسور» به پخش تیزر این فیلم از ماهواره

به گزارش عرصه در متن این “بیانیه” آمده است:

«بسمه‌تعالی

در حالی‌که سینمای ارزشمند ایران این روزها مخاطبان خود را در گیشه پیدا کرده است و استقبال مردم هنردوست از فیلم‌های ارزشمند روی پرده نشان از ارتباط سالم مخاطب با سینماست، بار دیگر شبکه‌ ماهواره‌ای «جم» با هدف مخدوش کردن آرامش سینمای ایران اقدام به پخش غیرمجاز و غیرقانونی تیزرهای تبلیغاتی تعدادی از فیلم‌های روی پرده کرده است.

این شبکه در راستای شیطنت‌های خود به تازگی با استفاده از تبلیغات انیمیشن عاشورایی «ناسور» که در رسانه‌های رسمی کشور منتشر شده، تیزرهای این اثر دینی را هم به طور غیرقانونی پخش می‌کند.

دست‌اندرکاران تولید انیمیشن عاشورایی «ناسور» ضمن محفوظ دانستن حق شکایت قانونی از این حرکت جم، تأکید دارند که این فیلم هیچ نیازی به تبلیغات شبکه‌های معاند نظام ندارد و مردم فهیم ایران با استفاده از تبلیغات پخش‌شده از سیمای جمهوری اسلامی ایران، رسانه‌های رسمی کشور و تبلیغات شهری از جزئیات اکران این انیمیشن عاشورایی مطلع شده و می‌شوند.

جا دارد بار دیگر مراتب قدردانی خود را از همکاری رسانه‌های رسمی کشور بویژه رسانه‌ ملی، در معرفی این تولید ملی که با موضوع مبارزه‌ حضرت اباعبدلله حسین (ع) در کربلا ساخته شده است، اعلام داریم».

«ناسور» انیمیشنی سینمایی است که توسط کیانوش دالوند کارگردانی و توسط داریوش دالوند تهیه‌شده است. این انیمیشن از هشتم آبان در تعدادی از سینماهای کشور اکران شده است.  دیدگاهها بسته شده است.