تاکید استاندار بر مدیریت انرژی در واحدهای تولیدی

به گزارش عرصه، سیدحسین هاشمی در هجدهمین جلسه ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی که در استانداری تهران برگزار شد گفت: در اجرای برنامه های اقتصاد مقاومتی انتظار ویژه ای در مورد استان تهران وجود دارد و لازم است  کمیته نظارت ستاد اقتصاد مقاومتی گزارش عملکرد دستگاه ها در مورد پروژه های اقتصاد مقاومتی را با دقت بیشتر بررسی کند.
وی به جلسات ستاد تسهیل و رفع موانع تولید نیز اشاره کرد و افزود:‌ مدیریت انرژی در صنایع یکی از موضوعات اساسی در اقتصاد مقاومتی است که باید در اولویت قرار بگیرد.
استاندار تهران در بخش دیگری از سخنانش با تاکید بر توجه دستگاه ها به اموال دولتی  تصریح کرد: لازم است دستگاه های اجرایی گزارش اموال خود را به اقتصاد دارایی ارایه دهند .
در این جلسه مقرر شد نشست آتی اقتصاد مقاومتی در یکی از شهرستان های پیشتاز استان در اقتصاد مقاومتی برگزار شود.
نعمت الله ترکی در پایان نشست در جمع خبرنگاران با بیان اینکه در این جلسه برخی از دستگاه های اجرایی گزارش عملکرد خود را در مورد اقتصاد مقاومتی ارایه دادند گفت:‌در هشت ماهه ابتدای سالجاری بیش از ۹۰ درصد پروژه ها پیشرفت داشتند.
وی افزود:مکانیزه سازی صندوق فروشگاه ها با کمک اصناف،ارایه گزارش ثبت اموال منقول و غیرمنقول دستگاه های اجرایی با همکاری سازمان اقتصاد دارایی،استقرار خزانه الکترونیکی در استان تهران و حذف صدور چک، رشد ۱۲۵ برابری جذب سرمایه گذاری امسال نسبت به سال گذشته که به  رقم   960 میلیون دلار در هشت ماهه سالجاری رسیده است از جمله موضوعات مطرح شده در جلسه بود.
براساس گزارش سایت استانداری تهران، وی با اشاره به وضعیت سرشماری استان تاکنون گفت:‌سرشماری در بیشتر شهرستان ها تا ۱۰۰ درصد انجام شده است اما در شهر تهران تا ۹۰ درصد انجام شده است و خانواده هایی که نتوانسته اند در مراحل نخست و دوم ثبت نام کنند امروز و فردا می توانند با مراجعه به سایت سرشماری اطلاعات خود را وارد کنند.دیدگاهها بسته شده است.