تقدیر معاون صدا از برنامه‌ساز برنده جایزه Abu

به گزارش عرصه و به نقل از شبکه رادیویی ایران ، پس از موفقیت برنامه‌سازان رادیو ایران در جشنواره‌های خارجی و داخلی  و کسب عنوان برنامه برتر در بخش تعاملی مسابقه Abu، معاون صدا در نشستی صمیمی ضمن تقدیر از برنده جشنواره Abu از زحمات همکاران شبکه رادیو ایران تشکر کرد و کسب سایر عناوین در جشنواره‌های دیگر را به آنها تبریک گفت.

نسرین آبروانی با بیان اینکه «این موفقیت متعلق به تمام رادیو است»، گفت: مسلماً موفقیتی که آقای معصومی کسب کرده‌اند به خاطر زحماتی است که دوستان در شبکه متقبل شده‌اند و این نتیجه به تنهایی به دست نمی‌آمد.

معاون صدا با اشاره به اهمیت آموزش نیروی انسانی و با تاکید بر استفاده از ظرفیت برندگان جشنواره‌ها برای انتقال تجربه به برنامه‌سازان جوان‌تر، اظهار کرد: برنامه‌سازانی مانند آقای معصومی صاحب سبک خاص خودشان هستند و این افراد باید نیروهایی مانند خودشان را تربیت کنند. سواد رسانه‌ای و تکنولوژی باید در کنار یکدیگر قرار بگیرند تا خلاقیت شکل بگیرد؛ ضمن اینکه کار در رادیو ایران به لحاظ اینکه نگاه ملی و سراسری دارد ، سخت‌تر است، چراکه ایرانی بودن باید در این شبکه همواره حفظ شود و خوشبختانه با چیدمان مناسب در شبکه ایران پیام‌ها به شکل منطقی و در قالب‌های نو و البته با حفظ نگاه ملی و ایرانی منتقل می‌شوند.

همچنین مدیر شبکه رادیویی ایران گزارشی از برنامه‌های آموزشی این شبکه ارائه کرد و گفت: در حال حاضر هفت برنامه آموزشی در شبکه در جریان است که «کارگاه مستند» و «کارگاه برنامه‌های تعاملی» از جمله آنها به شمار می‌روند.

در ادامه درباره دوره‌های  آموزشی «شیوه‌های انسجام در برنامه های رادیویی» ،«مدیریت بحران در برنامه‌سازی»، «سواد رسانه‌ای» و «بایدها و نبایدها» توضیحاتی داده شد.

در پایان مراسم معاون صدا با اهدای لوح و جایزه ویژه از حسین معصومی، برنده جایزه برنامه برتر تعاملی در مسابقه Abu تقدیر کرد.دیدگاهها بسته شده است.