توقف پرسپولیس ۱۰ نفره مقابل پیکان/ سرخ‌ها صدر را به تراکتور تعارف زدند

به گزارش عرصه، در ادامه هفته یازدهم لیگ برتر، از ساعت ۱۵:۱۵ تیم‌های پیکان و پرسپولیس در ورزشگاه شهر قدس به مصاف هم رفتند که این بازی در پایان با تساوی بدون گل به پایان رسید.

در این بازی محمد انصاری در دقیقه ۶۵ با دریافت کارت زرد دوم از بازی اخراج شد.

نیمه نخست

در نیمه نخست پرسپولیس این بازی را بهتر شروع کرد و در همان دقایق ابتدایی بازی یک موقعیت تک به تک را توسط مهدی طارمی از دست داد.

چند دقیقه بعد گادوین منشا مهاجم پیکان در فرصتی عالی، مقابل دروازه پرسپولیس و در شرایطی که تنها رادوشوویچ را مقابل خود داشت نتوانست دروازه حریف را باز کند و در یک رفت و برگشت، دروازه‌بان کروات پرسپولیس توپ را گرفت.

در ادامه بازی بیشتر در اختیار شاگردان برانکو بود اما آن‌ها موقعیت خطرناکی را روی دروازه رحمان احمدی ایجاد نکردند تا نیمه نخست با  همان تساوی بدون گل به پایان برسد.

نیمه دوم

در دقیقه ۵۷ سانتر محسن مسلمان با ضربه سر مهدی طارمی با فاصله اندک از بالای دروازه به بیرون رفت.

در دقیقه ۶۵ محمد انصاری با خطای هند کارت زرد دوم را از داور دریافت کرد و از زمین مسابقه اخراج شد.

۲ دقیقه بعد ضربه سر فرشاد احمدزاده به صورت خطرناکی از بالای دروازه به بیرون رفت.

در دقیقه ۷۰ برانکو ایوانکوویچ رامین رضاییان را جایگزین علی علیپور کرد.

در دقیقه ۷۳ محسن مسلمان از بازی خارج شد و احمد نوراللهی به جای او وارد زمین شد.

در دقیقه ۷۶ پیکان صاحب موقعیتی خطرناک شد که شوت سیاوش یزدانی از بالای دروازه به بیرون رفت.

۱۰ دقیقه بعد سیامک نعمتی بار دیگر دروازه پرسپولیس را تهدید کرد و شوت وی از کنار دروازه رادوشووویچ با فاصله کم به بیرون رفت.

جدی‌ترین موقعیت پرسپولیس در دقیقه ۸۹ ایجاد شد. پاس زیبای رامین رضاییان را مهدی طارمی در محوطه جریمه با سینه کنترل کرد اما ضربه وی در حالی که با دروازه‌بان پیکان تک به تک شده بود، به سینه رحمان احمدی برخورد کرد و در ادامه مدافعان توپ را دور کردند.دیدگاهها بسته شده است.