خادم: ۹۰۰۰ میلیارد تومان برای تکمیل پروژه‌های ورزشی نیاز است

به گزارش عرصه، امیر رضا خادم در مراسم تکریم و معارفه مدیرکل ورزش و جوانان خراسان‌ جنوبی در بیرجند، اظهار کرد: باید در راستای توسعه ورزشی خراسان‌جنوبی گامی محکم و مناسب برداشته شود.

وی خواستار تعامل و ارتباط منطقی مدیران ورزش استان‌ها با بخش های تاثیرگذار شد و افزود: باید زمینه‌ای فراهم شود تا از امکانات حداکثر استفاده را ببریم.

خادم با اشاره به اعتبارات وزارت ورزش و جوانان، بیان کرد: متاسفانه اعتبارات ما در بین اعتبارات دولتی از حداقل‌ها برخوردار است.

خادم ادامه داد: متاسفانه خراسان‌جنوبی سال گذشته جزو ضعیف‌ترین استان‌ها در جذب منابع غیر دولتی بوده است.

خادم با بیان اینکه ورزش و جوانان با تصمیم قانون‌گذار در مجلس با یکدیگر ادغام شده‌اند، گفت: مغفول ماندن حوزه جوانان کم لطفی است.

معاون حقوقی، امور مجلس و هماهنگی امور استان‌های وزارت ورزش و جوانان افزود: اولویت مدیران ورزشی باید به جوانان معطوف شود.

وی خواستار فراهم کردن حضور بخش خصوصی در عرصه‌های ورزشی شد و افزود: هیات‌های ورزشی باید از بخش خصوصی برای حضور در بخش‌های ورزشی حمایت کنند. نباید زمینه ای فراهم شود که رغبت به حوزه ورزش از جوانان در جامعه گرفته شود.

خادم با بیان اینکه خراسان‌جنوبی پتانسیل بالایی در ورزش بانوان دارد، گفت: این امر رشدی تصاعدی در استان داشته و باید مورد توجه قرار گیرد.

وی یادآورشد: همچنین باید تلاش شود ذهنیت منفی از ورزش و جوانان خراسان جنوبی در سطح استان برداشته شود.دیدگاهها بسته شده است.