رضایت گواردیولا با وجود توقف برابر مونشن گلادباخ

به گزارش عرصه و به نقل از اسکای اسپورت، منچسترسیتی در دور برگشت مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا در خانه بوروسیا مونشن گلادباخ به میدان رفت و با تساوی یک بر یک متوقف شد.

سیتی با وجود توقف در این دیدار توانست صعود خود را به مرحله بعد لیگ قهرمانان اروپا به عنوان تیم دوم نهایی کند.

گواردیولا در نشست خبری بعد از بازی گفت: از صعود به یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا بسیار خوشحالم و الان دیگر باید تمرکز خود را روی لیگ جزیره بگذاریم. من پیش از این در آلمان مربیگری کرده‌ام و به خوبی می‌دانم که بازی کردن در ورزشگاه خانگی مونشن گلادباخ تا چه اندازه سخت است. از عملکرد شاگردان خود راضی هستم و باید این صعود را به آنها تبریک بگویم.

او ادامه داد: وقتی رافائل توانست در نیمه نخست برای مونشن گلادباخ گلزنی کند به بازی هجومی روی آوردیم و توانستیم در همان نیمه توسط سیلوا به گل برسیم. تساوی در نیمه نخست بسیار بهتر از شکست خوردن است. در نیمه دوم هم بازی خوبی را به نمایش گذاشتیم اما در زدن گل ناتوان بودیم. باید بگویم که در نیمه نخست عملکرد خوبی از خود نشان ندادیم با این حال بازیکنان نهایت تلاش خود را به کار گرفتند.

گواردیولا در پایان سخنان خود درباره وضعیت سرخیو آگرو گفت: به نظرم که او دچار آسیب دیدگی شده اما دلیلی برای نگرانی وجود ندارد و فکر نمی‌کنم که زیاد دور  از میادین باشد.

منچسترسیتی با این تساوی که به دست آورد ۸ امتیازی شد و در رده دوم جدول رده بندی باقی ماند. در این گروه بارسلونا با ۱۲ امتیاز در صدر جدول رده بندی جای دارد و صعود این دو تیم به دور بعد نهایی شده است.دیدگاهها بسته شده است.