سیمئونه: پس از شکست در داربی بازی در خانه آسان نبود

به گزارش عرصه و به نقل از آس، اتلتیکومادرید با شکست آیندهوون در لیگ قهرمانان اروپا به عنوان تیم نخست به مرحله یک هشتم نهایی صعود کرد.

دیگو پابلو سیمئونه پس از بازی گفت: حضور در جمع ۱۶ تیم برتر گام مهمی بود. در گروه سختی قرار داشتیم. زمانی که نام دو تیم روسی و هلندی در مراسم قرعه کشی به عنوان هم تیمی‌هایمان اعلام شد متوجه سخت بودن گروه شدم. خیلی‌ها فکر می‌کردند در روسیه به راحتی پیروز شویم اما شکست روستوف به آسانی اتفاق نیفتاد. این پیروزی باعث شد بتوانیم به عنوان تیم نخست صعود کنیم. برابر آیندهوون همچون بازی‌های گذشته ظاهر شدیم. تیاگو در میانه میدان کار سختی داشت. گل نخست در حالی به دست آمد که مالکیت توپ بیشتر با حریف بود. پس از این گل در شرایط بهتری قرار گرفتیم.

اتلتیکومادرید در آغاز هفته در داربی مادرید با سه گل مغلوب رئال مادرید شد. این اتفاق باعث شد به تیم سیمئونه انتقادهای زیادی شود. سرمربی آرژانتینی در این باره اظهار کرد: باید در لحظات مختلف زندگی کرد اما در نهایت اهداف مهم هستند. باید دید در پایان فصل چه اتفاقاتی خواهد افتاد. انتقادها و تحسین‌ها همیشه وجود داشته است. پس از شکست در داربی بازگشت دوباره به ورزشگاه خانگی و بازی در آن آسان نیست. با وجود باخت برابر رئال مادرید هواداران به بازیکنان خیلی نزدیک بودند و با گذشت زمان احساس بهتری پیدا می‌کردند.

سیمئونه در ادامه افزود: پس از شکست در بازی شنبه، بازی کردن آسان نبود. حمایت هواداران فوق العاده بود. در نیمه دوم بهتر کار کردیم. بازیکنان آزادانه بازی کردند و توانستند به گل دست پیدا کنند.دیدگاهها بسته شده است.