منصوریان: به هارمونی خوبی رسیده‌ایم

به گزارش عرصه، علیرضا منصوریان در نشست خبری پیش از دیدار تیمش برابر گسترش فولاد تبریز گفت: پیش از اینکه درباره مسائل فنی صحبت کنم به تمام آذری زبانان بابت درگذشت آیت الله موسوی اردبیلی و آقای موذن زاده تسلیت می‌گویم. همچنین به تیم گسترش فولاد خوش آمد می گویم. فردا بازی سختی خواهد بود. خدا را شکر چمن ورزشگاه آزادی خیلی خوب است. تیم گسترش فولاد تیم قابل احترامی است و می خواهیم سه امتیاز را بگیریم.

او اضافه کرد: می دانم هوا سرد است ولی چشم امیدمان به هوادارانمان است و می خواهیم به کمک آنها به موفقیت برسیم.

منصوریان در واکنش به سوالی درباره تمرینات استقلال، بیان کرد: در این چند روز تهران بر خلاف سال های اخیر، برفی و خیلی سرد بوده است. سعی کردیم تا آنجایی که می توانیم اتلاف وقت نداشته باشیم تا کسی سرما بخورد. در حدی که بتوانیم خود را آماده کنیم، آماده هستیم. تیم ما به یک هارمونی خوب رسیده و به ساختار قشنگ نزدیک هستیم. نفر در این ساختار اثرگذار نیست. از بازیکنانم در این چند روز ممنونم که تلاش خود را داشته‌اند.

او درباره وضعیت مصدومان استقلال گفت: امروز با ۱۹ بازیکن به هتل می رویم. یک ساعت زمان برد تا بتوانیم به هتل برویم. خیلی دوست داشتم زودتر به این وضع می رسیدیم که برای رسیدن به هجده نفر، رقابت کنیم. مثلا محسن کریمی در هفته های اول روی سکو بود ولی امروز محسن کریمی خودش را به تیم تحمیل کرده است. مگر اینکه او ضعیف باشد تا باز تعویض شود. رابسون، حیدری و رضایی به هجده نفره ما رسیده اند ولی امشب بعد از مشورت با کادرفنی ۱۱ بازیکن اصلی را انتخاب می کنیم.

منصوریان در پاسخ به این سوال که آیا زوج کریمی و حیدری بهتر عمل نمی کنند، گفت: اجازه دهید کادرفنی درباره ارنج استقلال کار خودش را بکند. این سوال آماتور است و من نمی توانم تاکتیک و مسائل ریز فنی تیمم را افشا کنم.

سرمربی استقلال در اواسط این نشست از پاسخ دادن به سوالی درباره علی ضیا خودداری کرد و گفت: من فقط درباره مسائل فنی پاسخ می دهم و اعتقاد دارم سایر مسائل مرا از هدف و مسیرم خارج می‌کند. از شما هم می خواهم این مسائل را از من نپرسید.دیدگاهها بسته شده است.