هدف دشمن از ترویج شبکه‌های مجازی ایجاد شبهه در دین است

به گزارش عرصه، آیت‌الله حسینی بوشهری شب گذشته در مراسم سوگواری دهه آخر ماه صفر در جمع مردم سبزوار با بیان این مطلب اظهار کرد: خانواده‌ها باید در برابر تهاجم فرهنگی دشمن دغدغه دینمداری فرزندان خود را بیش از گذشته داشته باشند.

وی ادامه داد: خانواده‌ها باید فرزندان خود را از طریق تربیت صحیح  با احکام اسلامی و مسائل دینی آشنا کنند، همان‌طور که وظیفه ما فهم عمیق دین و اصل دین در رضا و تسلیم بودن در برابر پروردگار است.

وی با بیان اینکه حرکت در مسیر دین با رعایت حدود و احکام الهی امکانپذیر است، تصریح کرد: باید در طول زندگی فردی و اجتماعی خود خطوط  قرمز جامعه اسلامی مورد توجه قرار بگیرد.

امام جمعه موقت قم اضافه کرد: دین به عنوان سرمایه الهی مطرح میشود و حیات واقعی در پرتوی دینداری است.

وی با بیان اینکه پیروزی انقلاب اسلامی و مجاهدت رزمندگان در دوران دفاع مقدس با شناخت عمیق دین در برابر جبهه کفر حاصل شد، خاطرنشان کرد: امروز شهدای مدافع حرم و جبهه مقاومت اسلامی با تاسی از انقلاب اسلامی از حریم اهل بیت دفاع میکنند و اجازه تجاوز عناصر تروریستی به عمق کشورهای اسلامی را نمیدهند.

وی با اشاره به اجتماع عظیم مسلمانان جهان در اربعین حسینی افزود: مهمترین پیام اربعین وحدت و عزت جهان اسلام مقابل استکبار و عناصر وابسته به آن بود.دیدگاهها بسته شده است.