پیکر مرحوم «سلیم موذن‌زاده اردبیلی» در بهشت زهرای اردبیل آرام گرفت

به گزارش خبرنگار عرصه، هزاران نفر از مردم ولایت‌مدار اردبیل برای شرکت در مراسم تشییع جنازه مرحوم «سلیم موذن‌زاده» در هوای پرسوز و سرمای پاییز اردبیل از ظهر امروز در میدان مصلای این شهر حضور یافته بودند.

پیکر مرحوم سلیم موذن‌زاده در میان سیل عظیم مردم حسینی اردبیل از مقابل مصلی تا میدان شریعتی این شهر تشییع و از آنجا به آرامستان بهشت زهرا انتقال یافت.

هیئت‌های عزاداری محله‌های شش‌گانه اردبیل که عمری در پای منبر زنده‌یاد استاد سلیم موذن‌زاده با نوای توحیدی او در مراسم سوگواری اهل بیت(ع) و به خصوص سرور آزادگان حضرت اباعبدالله الحسین(ع) و حضرت ابوالفضل العباس(ع) به سینه‌زنی و زنجیرزنی پرداخته‌اند با شرکت در مراسم تشییع پیکر آن مرحوم به شیوه سنتی عزاداری کردند.

نوای ماندگار نوحه زینب زینب استاد موذن‌زاده اردبیلی بنابر وصیت نامبرده از ابتدای مراسم در فضای شهر طنین ماتم انداخته بود.

مراسم شام غریبان و سوم در گذشت شادروان استاد موذن‌زاده اردبیلی به‌ترتیب امشب پس از نماز مغرب و عشاء و فردا عصر در مسجد اعظم اردبیل برپا خواهد بود.

زنده یاد استاد «سلیم موذن‌زاده اردبیلی» در سال ۱۳۱۵ در محله تازه شهر اردبیل دیده به جهان گشود. از حنجره اعجاب‌انگیز و خدادادی او که به گفته خویش فقط وقف سیدالشهداء بود بیش از ۷۰ سال در رثای خاندان نبوی و به خصوص سالار شهیدان حضرت امام حسین(ع) به شکل بی‌وقفه نوحه‌های سوزناک و ماندگار برخاست.دیدگاهها بسته شده است.