کسانی که قائل به نرمش در مقابل آمریکا هستند توحید ندارند


رئیس عقیدتی سیاسی ستاد کل نیروهای مسلح گفت: کسانی که می‌گویند کمی نرم‌تر در مقابل آمریکا سخن بگویید تا برجام خدشه دار نشود، توحید ندارند.

به گزارش عرصه، حسن نمازی رئیس عقیدتی سیاسی ستاد کل نیروهای مسلح در چهارمین شب مراسم عزاداری دهه آخر صفر حزب موتلفه اسلامی یکی از معایب ما در جامعه اسلامی عدم توحید است، اظهار داشت: اگر ما در جامعه موحد باشیم بسیاری از گرفتاری هایمان حل خواهد شد.

وی افزود: علت اینکه امام(ره) فرمودند آمریکا هیچ غلطی نمی‌تواند بکند این بود که شخصیتی موحد بود و دلیل اینکه رهبر معظم انقلاب اینگونه در مقابل قدرت‌های پوشالی غرب سخنرانی می‌کنند، ناشی از آن است که توحیدشان قوی است.

نمازی خاطرنشان کرد: کسانی که می‌گویند کمی نرم‌تر در مقابل آمریکا سخن بگویید تا برجام خدشه دار نشود، به دلیل این است که موحد نیستند و توحیدشان قوی نیست.

رئیس عقیدتی سیاسی ستاد کل نیروهای مسلح تصریح کرد: امروز کسانی که در صراط ولایت نیستند، کلامشان با ولی خدا متفاوت است. این افراد در صراط توحید قرار ندارند.

وی با بیان اینکه افرادی که قائل به نرمش درمقابل آمریکا هستند توحید ندارند، گفت: آیا باید با دشمن متجاوزی که به ناموس آدم تعدی کرده است نرم صحبت کنیم؟ کسانی که نرمش در برابر آمریکا را می‌خواهند یا جاهل هستند یا جاسوس.

وی راهپیمایی ایام اربعین را رویدادی بی نظیر در تاریخ دانست و گفت: مراسم اربعین امسال یک تجمع بشری بی نظیر بود که توسط رسانه های استکبار بایکوت خبری شد.

نمازی اظهار کرد: اگر در هندوستان یک تجمع محدود مذهبی تشکیل شود، دوربین تمام رسانه های دنیا به سمت آنها می‌چرخد اما در روز اربعین۲۰ میلیون نفر در کربلا جمع شدند ولی هیچ رسانه ای از رسانه های دنیا خبر آن را مخابره نکرد.

رئیس عقیدتی سیاسی ستاد کل نیروهای مسلح خاطرنشان کرد: موج میلیونی راهپیمایان اربعین دشمنان اسلام را کور کرده است و ان شالله بزودی همه آنها در این امواج حسینی غرق خواهند شد.دیدگاهها بسته شده است.