برخورد ۲ رام قطار مسافربری در راه آهن شمال شرق حادثه آفرید


شاهرود – مدیر کل راه آهن شمالشرق (۱) از برخورد دو رام قطار مسافر بری سمنان-مشهد و مشهد-تبریز در ایستگاه هفت‌خوان خبر داد و گفت: این حادثه متاسفانه باعث جان باختن عده ای از مسافران شده است.

حمید درباغ عنبران در گفتگو با خبرنگار مهر از برخورد قطار مسافربری سمنان-مشهد به شماره ۳۲۴ و تبریز-مشهد به شماره ۴۸۰در ساعت ۷:۴۸ صبح جمعه در ایستگاه هفت خوان در ناحیه راه آهن شمال شرق کشور خبر داد و افزود: این حادثه که در پی آن حریق را به دنبال داشته متاسفانه باعث زخمی و جان باختن عده ای از مسافران شده است که تا کنون آمار دقیقی در دست نیست.

وی با تاکید بر اینکه علت این حادثه همچنان تحت بررسی است، تصریح کرد: اما شهدان عینی از برخورد مستقیم این دو قطار با وجود ممانعت لوکوموتیو رانان خبر می دهند.

مدیر کل راه آهن شمالشرق (۱) خاطرنشان کرد: اکیپ های امدادی و اورژانس هوایی از ابتدای وقوع حادثه در محل حاضر هستند و نسبت به انتقال مجروحان حادثه اقدام می کنند.

درباغ عنبران افزود: این حادثه موجب حریق تعدادی واگن در هر دو قطار شده که عوامل آتش نشانی شهرهای شاهرود، دامغان و سمنان برای اطفای آن در محل حضور دارند.دیدگاهها بسته شده است.