جدیدترین عکس منتشر شده از جنیفر لوپز!

جدیدترین عکس منتشر شده از جنیفر لوپز!
جنیفر لوپز ” در آستانه ۴۵ سالگی همچنان خوش اندام ، جذاب و خوش پوش است. او این روزها به شدت سرگرم پروژه ” امریکن آیدل ” است و به عنوان یکی از ۳ داور در این برنامه که به استعداد یابی در زمینه خوانندگی در میان جوانان امریکایی می پردازند حضور دارد.”جنیفر لوپز” در حالی شکار عکاسان شد که به همراه معشوق ۲۷ ساله اش برای صرف شام به یک رستوران ایتالیایی می رفت.
جنیفر جدیدترین عکس منتشر شده از جنیفر لوپز!

به این مطلب امتیاز دهید

۱۰۰% ۰% بازدید

به گزارش عرصه، جنیفر لوپز ” در آستانه ۴۵ سالگی همچنان خوش اندام ، جذاب و خوش پوش است. او این روزها به شدت سرگرم پروژه ” امریکن آیدل ” است و به عنوان یکی از ۳ داور در این برنامه که به استعداد یابی در زمینه خوانندگی در میان جوانان امریکایی می پردازند حضور دارد.”جنیفر لوپز” در حالی شکار عکاسان شد که به همراه معشوق ۲۷ ساله اش برای صرف شام به یک رستوران ایتالیایی می رفت.

در این ضیافت عاشقانه بچه های جنیفر حضور نداشتند و این خواننده هالیوودی بد از خروج از استودیوی محل کارش مستقیم به رستوران رفت. او سابقا در خصوص انتخاب لباس هایش گفته بود : من مادر دو فرزند هستم و ۴۴ سال سن دارم. در کنار این یک هنرمند و چهره ای مشهور نیز می باشم که صاحب سبک و استایل مخصوص هستم بنابراین سعی میکنم هنگامی که در زندگی شخصی ام هستم همانند یک زن ۴۴ ساله لباس بپوشم و در مواقعی که در مراسم رسمی هستم مثل یک ستاره تمام عیار باشم.دیدگاهها بسته شده است.