دست‎نشان: برای رضایت مردم آبادان مجبور به شکست ذوب آهن هستیم

به گزارش عرصه، نادر دست‌نشان در نشست خبری پیش از بازی با ذوب آهن، اظهار کرد: بازی برای ما بسیار سخت و حساس است. سخت از این نظر که حریف بسیار منظم کار می کند و از نظر مدیریتی و مربیگری نیز با ثبات است و همین باعث شده که تغییرات کمتری داشته باشد.

وی افزود: به هر حال همین موارد کار ما را برای این دیدار سخت می کند. رفتن گل محمدی هم نه تنها این تیم را ضعیف نکرد، بلکه شرایط ذوب آهن را بهتر هم کرد. ما به حریف احترام می‌گذاریم.

سرمربی تیم فوتبال نفت آبادان گفت: البته ما هم نفت آبادان و تیم بزرگی هستیم. ما مجبوریم برای رضایت مردم آبادان در این بازی به پیروزی برسیم و اجبار هم بر این اساس است که ما توانمند هستیم. ما می توانیم در آبادان برابر هر تیمی پیروز شویم، چرا که پتانسیل آن را داریم.

وی ادامه داد: متاسفانه در حال حاضر میلاد جهانی را به خاطر پارگی رباط صلیبی و بغلانی را به خاطر آسیب دیدگی از ناحیه کتف، در اختیار نداریم و همین نیز مشکلات بسیاری برای ما به وجود آورده است. با توجه به این موضوع از تماشاگران می خواهم که حمایت خودشان را از تیم، دو چندان کنند تا جایگزین ها بتوانند بدون استرس و با انرژی بیشتری کار کنند.

دست نشان خاطرنشان کرد: بازیکن چپ پا در فوتبال ایران بسیار کم است ولی ما مجبوریم که جایگزینی برای جهانی پیدا کنیم، البته در حال حاضر در پست او دو بازیکن دیگر هم داریم و مشکلی نیست ولی اگر در ادامه برای این نفرات هم مشکلی به وجود بیاید، مشکلات مان دو چندان می شود.

وی افزود: ما در پست‌های دیگر نیز کمبودهایی داریم که در نیم فصل باید با حمایت مدیریت باشگاه و کمیته فنی مان آن ها را پوشش دهیم تا در نهایت نفت آبادان به جایگاهش برسد.دیدگاهها بسته شده است.