رحمان احمدی: فشار زیاد بازی باعث بحث بین بازیکنانمان شد

به گزارش عرصه، رحمان احمدی دروازه‌بان و کاپیتان تیم پیکان پس از تساوی تیمش مقابل پرسپولیس درباره این بازی اظهار کرد: ما بازی خوبی انجام دادیم و بعد از ۱۰ نفره شدن تیم پرسپولیس می‌توانستیم به آنها هم گل بزنیم. البته از آن طرف هم پرسپولیس در دقیقه ۹۰ یک تک به تک را از دست داد.
او در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه دلیل گرفتن موقعیت‌های زیاد از پرسپولیس به دلیل ناآماده بودن آنها بود یا آمادگی خودش گفت: تا جایی که یادم است من توانستم یک تک به تک در دقایق پایانی از پرسپولیس بگیرم. در کل شرایط بازی طوری است که یک روز یک دروازه بان خوب است و یک مهاجم بد و روزی دیگر برعکس. اینها همه به آمادگی ذهنی بازیکنان قبل از شروع مسابقه باز می‌گردد.
کاپیتان تیم پیکان تهران درباره درگیری بازیکنان این تیم در پایان دیدار بیان کرد: من به عنوان کاپیتان باید جو تیم را آرام کنم. اگر بحثی به وجود آمده بخاطر موقعیت‌هایی بوده که در جریان بازی از دست رفته است ولی اتفاق خاصی رخ نداد.
وی افزود: در کل چون در بازی فشار زیاد است و تیم ما می‌خواست برنده از زمین بازی بیرون بیاید، اگر اشتباهی رخ می‌داد به هم دیگر تذکر می‌دادند ولی قصد دعوا کردن با یکدیگر را نداشتند.
دروازه‌بان اسبق تیم ملی فوتبال کشورمان در پاسخ به سوالی که در حال حاضر با مصدوم بودن بیرانوند در تیم ملی، امید به بازگشت به میادین ملی را دارد یا نه گفت: در حال حاضر تیم ملی در درون دروازه مشکل ندارد و ۵-۶ بازی است که گلی دریافت نکرده است. کادر فنی بازیکن را برای تیم ملی انتخاب می‌کند و فکر هم نکنم در افرادشان تغییری ایجاد کنند. آنها یک لیست دارند که بازیکنان این لیست را زیر نظر می‌گیرند و اگر اتفاقی بیفتد از بازیکنان آن لیست نفر جدید را انتخاب می‌کنند.
رحمان احمدی با بیان اینکه وجود افرادی در تیم  ملی در دعوت شدن او به این تیم هیچ تاثیری ندارد، افزود: در تیم ملی بحث فرد نیست و کی‌روش است که در آخر تصمیم می‌گیرد. او هرکسی را که لیاقت داشته باشد به تیم ملی دعوت می کند و فردی در اینکار تاثیرگذار نیست.دیدگاهها بسته شده است.