آماده‌باش پلیس راهور تهران برای بازگشت مسافران

سرهنگ مراد مرادی در گفت‌وگو با عرصه، درباره وضعیت ترافیکی پایتخت و میزان آمادگی مأموران پلیس راهور در پی بارندگی‌های اخیر گفت: با توجه به بازگشت مسافران تعطیلات اخیر به تهران و همچنین بارندگی‌های اخیر در معابر از صبح امروز تمامی مأموران پلیس راهور با حضور در معابر پایتخت در آماده‌باش هستند و خوشبختانه گره ترافیکی خاصی نیز در معابر گزارش نشده است.

وی با بیان اینکه مأموران راهور در مبادی ورودی شهر تهران نیز حضور داشته و در آماده باش کامل هستند، تصریح کرد: پیش‌بینی‌ها حاکی از افزایش حجم ترافیک در مبادی ورودی پایتخت از بعداز ظهر امروز است و آمادگی کافی در این خصوص وجود دارد.

رییس مرکز اطلاع‌رسانی پلیس راهور پایتخت با اشاره به پیش‌بینی افزایش ترافیک صبحگاهی معابر تهران در روز شنبه خاطرنشان کرد: با توجه به پایان تعطیلات و بازگشت مسافران حجم ترافیک در روز شنبه نسبت به یک هفته گذشته افزایش خواهد یافت از این رو لازم است رانندگان نسبت به مدیریت زمان سفر خود اقدام کرده و تا حد امکان از رانندگی با وسایل نقلیه تک سرنشین خودداری کنند.

مرادی از شهروندان خواست که از ناوگان حمل و نقل عمومی همچون مترو و اتوبوس برای تردد در شهر استفاده کنند.دیدگاهها بسته شده است.