اعلام برنامه‌های تماشاخانه ایرانشهر و تئاترشهر

چهار اثر نمایشی با پایان گرفتن ایام سوگواری ماه صفر در تالارهای چهارسو، سایه و قشقایی مجموعه تئاتر شهر میزبان علاق‌مندان تئاتر هستند.

به گزارش عرصه به نقل از روابط عمومی مجموعه تئاتر شهر، در تالار قشقایی یک نمایش جدید با عنوان « پدران، مادران و فرزندان» به نویسندگی و کارگردانی آرش عباسی در قالب پروژه مرکز مطلعات اجرایی قشقایی روی صحنه می رود.

در این اثر نمایشی که از ساعت ۱۹:۳۰ روز پنجشنبه ۱۱ آذر ماه با قیمت بلیت ۲۰ هزار تومان و مدت زمان ۷۰ دقیقه به صحنه می‌رود دانیلا اسکارپاری و صنم نادری به عنوان بازیگر حضور دارند. 

در تالار چهارسو نمایش «طپانچه خانم» به نویسندگی محمد امیر یاراحمدی و کارگردانی شهاب الدین حسین پور میزبان علاقه مندان تئاتر خواهد بود، در این اثر نمایشی که ساعت ۲۰ هر روز غیر شنبه ‌ا با مدت زمان ۹۰دقیقه و قیمت بلیت ۲۵ هزار تومان روی صحنه می‌رود، فریبا متخصص ، آرش فلاحت پیشه ، محمد نادری ، گیلدا حمیدی ، حمید رحیمی ، محمد صدیقی مهر ، غزاله جزایری ، علیرضا مؤیدی ، مرضیه سهراب ،سیماخزاعی، مهدا رزازی  به عنوان بازیگر حضور دارند. 

«دور از دسترس اطفال نگهداری شود» عنوان نمایش دیگری به نویسندگی فرشته فرشاد و کارگردانی مهدی پاشایی است که ساعت ۲۰ مدت زمان ۵۵ دقیقه و قیمت بلیت ۲۰ هزار تومان در تالار سایه به صحنه می‌رود.

حدیث میرامینی، توماج دانش بهزادی، علیرضا مهران، سمانه آقا زمانی  بازیگران این نمایش هستند. 

نمایش «سربسته از تهران» به نویسندگی و کارگردانی مجتبی کریمی هم نام نمایش دیگر تالار سایه است که ساعت ۱۷:۳۰ به مدت زمان ۵۵ دقیقه ، قیمت بلیت ۲۰ هزار تومان و بازی فرزانه میدانی، پژمان یاوری به صحنه خواهد رفت. 

اجراهای تماشاخانه ایرانشهر از سر گرفته شد

با پایان ایام سوگواری ماه صفر اجراهای تماشاخانه ایرانشهر از شامگاه چهارشنبه ۱۰ آذرماه از سر گرفته شد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل تماشاخانه ایرانشهر، این مجموعه تئاتری با پایان ایام سوگواری رحلت پیامبر اسلام (ص) و همچنین شهادت امام حسن مجتبی (ع) و شهادت امام رضا (ع)، فعالیت خود را از شامگاه چهارشنبه ۱۰ آذرماه با میزبانی ۴ اثر نمایشی از سر گرفت.

سالن دکتر ناظرزاده کرمانی تماشاخانه، میزبان نمایش‌های «هاروی» به کارگردانی ملودی آرام‌نیا و «فهرست» رپرتوآر گروه تئاتر مکث – رضا ثروتی است که به ترتیب ساعت ۲۰ و ساعت ۲۲:۳۰ به صحنه می‌روند.

سالن استاد سمندریان مجموعه نیز میزبان نمایش‌های «راهبان معبد وانگ» به کارگردانی احمد سلیمانی و «خانه ابری» به کارگردانی مشترک سیامک احصایی و حمید پورآذری است.

این ۲ نمایش نیز به ترتیب ساعت ۱۸:۳۰ و ۲۰:۳۰ به صحنه می‌روند.

– دیدگاهها بسته شده است.