تحریم‌های آمریکا هیچ تاثیری در قدرت ملت ایران ندارد


اصفهان- امام جمعه موقت اصفهان گفت:ملت ایران سالها در برابر تحریمهای دشمنان ایستادگی و به دستاوردهای بزرگی دست پیدا کرد و دشمنان بدانند این تحریم‌در برابر قدرت ملت ایران هیچ تاثیری ندارد.

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام سید مجتبی میردامادی  در نماز جمعه این هفته اصفهان با اشاره به بدعهدی‌های آمریکا در ارتباط با برجام اظهار داشت: تمدید تحریم‌های ده ساله بر علیه ایران با اکثریت آراء در مجلس سنای آمریکا نقض آشکار برجام است چراکه مطابق مذاکرات تحریم‌ها برعلیه ایران به جای تمدید باید حذف می‌شد.

وی افزود: اگر آمریکا بخواهد به نقض برجام ادامه دهد ما نیز پرونده‌هایی برای مقابله با این بدطینتی‌ و دشمنی‌های فاحش روز میز داریم. 

امام جمعه موقت اصفهان با اشاره به اینکه دل بستن به وعده دشمنان اشتباه است، ابراز داشت: دشمنان از ابتدای انقلاب تنها و تنها به دنبال این هستند که ارزش‌های انقلابی و اسلامی ما را از میان ببرند و به شکل‌های گوناگون در پی تسلیم این ملت در برابر خواسته‌های نابجای خود هستند.

ملت ایران اهل مذاکره و نه تسلیم است

وی با  بیان اینکه ملت ایران اهل مذاکره هست و اهل تسلیم‌شدن نیست، تاکید کرد: دولت‌های استکباری تنها ذلت ملت ایران و سرفرودآوردن در برابر خود را خواهان هستند و این در حالی است که ملت ایران با سرسپردگی به امر ولایت همچون ۳۷ سال گذشته در برابر خواسته‌های خودخواهانه و ذلت‌بار کشورهایی مانند آمریکا مقاومت می‌کنند.

حجت الاسلام میردامادی با تاکید بر اینکه مطابق رهنمود رهبر معظم انقلاب نباید عجله در مذاکرات ما را از توجه به جزئیات غافل کند، بیان داشت: باید همواره با هوشیاری و روشن‌بینی در مذاکره وارد شویم چراکه گاهی یک غفلت کوچک روزنه‌های رخنه دشمن را می‌گشاید.

آزادگان دنیا منتظر ظهور امام زمان (عج) هستند

وی با اشاره به اینکه ملت ایران به دشمنان اعتماد نداشته و ندارند، تصریح کرد: ملت ایران سال‌ها در برابر تحریم‌های دشمنان ایستادگی کرد و به دستاوردهای بزرگی که در تصور دشمنان نمی‌گنجید دست پیدا کرد بنابراین دشمنان بدانند که این تحریم‌ها در برابر قدرت ملت ایران هیچ تاثیری نخواهد داشت. 

امام جمعه موقت اصفهان به شهادت امام حسن عسگری (ع) در هشتم ربیع‌الاول اشاره کرد و گفت: مطابق وعده الهی زمین را وارثان شایسته الهی به ارث می‌برند، ملت ایران و آزادگان جهان سال‌هاست منتظر امام زمان (عج) فرزند امام عسگری هستند تا خط بطلانی بر جنایات ظالمان و مستکبران دنیا بکشد.دیدگاهها بسته شده است.