دومی راگبی بانوان ایران در تورنمنت آلمان

به گزارش عرصه، تیم ملی راگبی هفت نفره بانوان زیر ۲۲ سال ایران که برای برپایی یک اردوی مشترک و شرکت در تورنمنت آلمان از یک هفته قبل در برلین به سر می برد، با کسب دو پیروزی و یک شکست به مقام دوم تورنمنت برلین دست یافت.

ملی پوشان ایران در این تورنمنت چهارجانبه در بازی اول خود ۲۹  بر صفر مقابل bsv پیروز شدند، در بازی دوم ۵ بر ۱۹ مقابل  AK RUGBY  شکست خوردند اما در بازی سوم و پایانی، خود ۲۶  بر صفر مقابل USV به برتری رسیدند و دوم شدند.

اسامی نفرات اعزامی به این شرح است:

اسما فخری، اسما باباجانی، پریسا گراوند، مونا میدانی، زهرا راستگو مقدم، مطهره صفاری، غزاله سرچشمه، مهدیه دهقان، شقایق زینعلی، زهرا کلهر، مهرسا خلفی، ام البنین محسنی، شیدا داداشی، هانیه علی نژاد و هانیه مکی، ملی پوشان ایران بودند که  در این رقابت‌ها حضور داشتند. نازنین حسینی به عنوان سرمربی و آتوسا میرهادی به عنوان سرپرست این تیم را همراهی می کنند.

مرضیه افتخاری داور بین الملی درجه دو ایران که به عنوان داور، همراه تیم ملی در آلمان حضور دارد، در این تورنمنت سه بازی را به عنوان داور وسط قضاوت کرد. اعضای تیم راگبی بانوان ایران در این سفر بازدیدی از آکادمی المپیک برلین و پارلمان داشتند و در میان این برنامه ها، مسئولان تیم ایران توانستند با رییس کمیسیون ورزش پارلمان این کشور صحبت کنند.دیدگاهها بسته شده است.