مجید جلالی: گل خوردن روی موقعیت‌های تمرین شده آزاردهنده است

به گزارش عرصه، مجید جلالی پس از شکست تیمش برابر ذوب آهن در نشست خبری گفت: واقعا چنین نتیجه‌ای لایق بازی ما نبود. ما برای بازی در چنین زمینی نیز برنامه‌ای نداشتیم. زمین رقیب اول ما بود. اگر اشتباه کنی، جلوی تیم زیرک ذوب آهن باید تاوان بدهی و متاسفانه تاوان ما به این سنگینی شد.

وی ادامه داد: برای یک مربی آزار دهنده است که تیمش روی موقعیت‌هایی گل بخورد که در طول هفته روی آن تمرین کرده است. ذوب آهن در این فصل ۱۰ بار مثل گل اول گل زده بود و ما با بازیکنان تمرین کرده بودیم اما باز هم آن‌ها غفلت کردند و گل خوردیم.

جلالی با اشاره به اینکه ۱۲ بازی که تیم پیکان انجام داده توام با پیشرفت بوده افزود: زمین به ما اجازه نمی‌داد که بازی خودمان را انجام دهیم. ما در چندین هفته گذشته ترکیب تیم را حفظ کرده‌ایم.

وی ادامه داد: گل اول را که دریافت کردیم باعث شد مقداری تیم ما اذیت شود. ما نباید از ذوب آهن گل عقب می‌افتادیم. اگر در بازی دقت می‌کردید در کل نیمه اول به جز ۵ دقیقه ابتدایی بازی، بقیه بازی را خوب پیش بردیم.

جلالی افزود: مدل بازی ذوب آهن به گونه‌ای است که اول گل می‌زند و بعد خوب دفاع می‌کند. همان طور که دیدید سال قبل هم استقلال خوزستان به این شکل و سبک بازی می‌کرد و توانست در پایان فصل قهرمان لیگ شود. مشکل من این است که ما ذوب آهن را به خوبی می‌شناختیم و این تیم را آنالیز کرده بودیم و می‌دانستیم که در اکثر بازی‌ها چگونه به گل می‌رسد اما نمی‌دانم چرا گل اول را دریافت کردیم. این موضوع یا به خاطر تبحر تیم حریف است یا کم توجهی و عدم تمرکز تیم ما که گل اول را خوردیم.

سرمربی تیم پیکان در پاسخ به این سوال که آیا در جدول به مکان‌های بهتر و بالاتری امید دارید یا خیر گفت: ما دوست داریم تا آنجا که می‌توانیم در جدول صعود کنیم و به مکان‌های بهتری از جدول دست پیدا کنیم. شاید اگر با این شرایط آب و هوایی مواجه نمی‌شدیم می‌توانستیم سوم جدول باشیم. شرایط آب و هوایی باعث شد تیم ما از عملکرد خود نزول پیدا کند.دیدگاهها بسته شده است.