واکنش مونتلا بعد از پیروزی میلان

به گزارش عرصه و به  نقل از مدیاست، میلان در یکی از دیدارهای حساس هفته پانزدهم رقابت های سری A از کروتونه پذیرایی کرد و توانست با نتیجه دو بر یک بازی را به سود خود به پایان رساند.

وینچنزو مونتلا در نشست خبری بعد از بازی گفت: بازی بسیار سختی بود و برای رسیدن به پیروزی نهایت تلاش خود را به کار گرفتیم. از عملکرد بازیکنان راضی هستم و خوشحالم که سه امتیاز را هر چند که اذیت شدیم به دست آوردیم. مانوئل لوکاتلی یک بازی خوب دیگر را به نمایش گذاشت. او بسیار خوب ظاهر شد. هر چند فضای کافی به لوکاتلی داده نشد اما به خوبی در میدان حرکت کرد و تلاش زیادی از خود نشان داد اما درباره ام‌بایه نیانگ باید بگویم که او کیفیت لازم را در این دیدار نداشت و می توانست بسیار بهتر از این ظاهر شود.

خبرهای زیادی درباره جدایی کارلوس باکا از میلان و بازگشت او به لالیگا به گوش می رسد. مونتلا درباره این بازیکن کلمبیایی گفت:  هیچ مشکلی با باکا نداریم. او به زودی آماده بازی کردن می شود. به او نیاز داریم.

مونتلا ادامه داد: کروتونه هر چند وضعیت خوبی در جدول رده بندی ندارد اما بازی برابر این تیم آسان نبود. دروازه ما باز شد اما ناامید نشدیم و جبران کردیم. این بازی چند نکته مثبت برای میلان داشت که باید در دیدارهای آینده از آن استفاده کنیم. می خواهم به کروتونه به خاطر این بازی خوبی که به نمایش گذاشت تبریک بگویم. آنها بسیار منظم و پر تلاش ظاهر شدند. یورای کوچکا کارت زرد دریافت کرد و دیدار بعدی ما را از دست داد و این  ناراحت کننده است.

میلان با این پیروزی، با ۳۲ امتیاز و تفاضل گل کمتر نسبت به رم در رده سوم جدول رده بندی قرار گرفت. این تیم در حساس ترین بازی هفته شانزدهم رقابت های سری A باید هفته آینده به مصاف رم برود. در جدول رده بندی یوونتوس با ۳۶ امتیاز در صدر قرار دارد.دیدگاهها بسته شده است.