بیمه چتر آرامش محیط زیست

به گزارش عرصه مازندران، سید محمد مجابی در همایش پرداخت خسارت پلنگ ایرانی در ساری با بیان اینکه بحران محیط زیست در دنیا به عنوان یک چالش بزرگ مطرح است، اظهار کرد: چون توان انسان در بهره برداری افزایش یافته است از این رو شاهد تخریب بیشتر محیط زیست هستیم.

وی گفت: این مشکل در کشورهای پیشرفته نمود بیشتری داشته و آن ها سعی کردند تا اثرات ناشی از این معضل را کاهش دهند و تا الان نیز گام های خوبی برداشته اند اما به تنهایی این موضوع نتوانسته که مشکل کلی محیط زیست را حل کنند برهمین اساس ۱۹۰ کشور دنیا تصمیم گرفته اند سیاست هایی را اتخاذ کنند تا افزایش هوای کره متوقف و بیشتر از دو درجه نشود.

معاون سازمان حفاظت محیط زیست با بیان اینکه در مازندران متاسفانه دچار تنش آبی هستیم، اظهار کرد: در تمامی عناصر طبیعی،  دچار بحران هستیم که نشان از وخامت اوضاع دارد.

وی با ابراز تاسف از انقراض برخی نمادهای طبیعی در مازندران، اظهار کرد: نمادهای محیط زیستی مازندران مانند ببر و شیر منقرض شده اند و موجب نگرانی برای دیگر گونه ها شده است.

مجابی حل مشکل محیط زیست را در گرو عزمی ملی دانست و تصریح کرد: محیط زیست باید تبدیل به یک مطالبه عمومی شود تا محیط زیستی سالم داشته باشیم.

وی حل مشکلات محیط زیست را مطالبه جدی رهبری دانست و خاطر نشان کرد: ایشان بسیار نسبت به مسئله محیط زیست حساس هستند و برخورد با متخلفان را به صورت جدی خواستار شده اند.

وی بیمه را چتر آرامش محیط زیست دانست و گفت: از فعالیت بیمه در حمایت از پلنگ ایرانی تشکر می کنم و این برند ما باید برای محیط زیست نیز تعریف شود تا مردم محیط زیست را از خودشان بدانند.

مجابی با بیان اینکه باید در عرصه حمایت از محیط زیست فرهنگ سازی شود، اظهار کرد: این زیبا است که دامداری توسط پلنگ خسارت می بیند و به آن کاری ندارد و موجب ادامه حیاتش می شود.دیدگاهها بسته شده است.