دست‌نشان: مصدومان کارمان را جلوی سایپا سخت می‌کنند

به گزارش عرصه، نادر دست‌نشان سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان در نشست خبری پیش از بازی مقابل سایپای تهران، اظهار کرد: بازی سختی را پیش‌رو داریم. ما در دیدار قبل تعدادی از بازیکنان‌مان از جمله جریبانی و رضا نوروزی مصدوم شدند. همچنین مصدومانی از بازی‌های قبلی داشتیم که این کمبود بازیکن کار ما را در بازی با سایپا سخت می‌کند.

سرمربی تیم فوتبال نفت آبادان ادامه داد: باید به خداداد عزیزی دوست داشتنی اعتقاد بیشتری پیدا کنیم چرا که او بعد از بازی ما با تیمش طی مصاحبه‌ای گفت نمی‌دانم زمین ثامن مار دارد یا تک تیرانداز. به نظرم او درست می‌گفت چرا که از این دیدار به بعد ما با مصدومیت پورمحمد، جبیره و ذلیکانی مواجه شدیم و امروز هم با تک تیراندازها مواجه شدیم که رضا نوروزی از طرف باشگاه سایپا به دلیل عدم تسویه حساب بابت رضایت‌نامه به خاطر سال‌های قبلش در این تیم ممنوع‌البازی شد.

وی افزود: تیم ما دچار یکسری مشکلات شد و اکنون باشگاه در حال رایزنی است تا با توافقاتی رضایت باشگاه سایپا را جلب کند. مدیرعامل باشگاه بسیار پیگیر این موضوع است و فکر می‌کنم خبرهایی در راستای حل شدن این مشکل به گوش برسد که البته هنوز قطعی نیست.

دست‌نشان بیان کرد: البته در بین مصدوم‌هایی که گفتم پورمحمد وضعیت بهتری دارد. ما همچنین از قبل هم جهانی و احمدی را مصدوم داشتیم. فرجی هم سرما خورده است و کیم نیز سه کارته و محروم است. به هر حال کمی کنار آمدن با این مصدومیت‌ها و کمبود بازیکن کار را برای تیم‌مان سخت‌تر می‌کند ولی نگران نیستیم. ما برای سایپا احترام قائلیم چرا که ساختار این تیم مناسب و با تجربه است. بیشتر بازی‌های این تیم یا به تساوی کشیده شده یا باخت‌های خیلی خفیف به دست آورده‌اند.

وی بیان کرد: با توجه به شوک استعفای هفته گذشته فرکی فکر می‌کنم بازیکنان‌شان را مجاب به انجام یک بازی انتحاری برابر ما کرده‌اند و ما باید با درایت، تلاش و آرامش کار کنیم تا بازی را به سلامت به پایان برسانیم. بازی می‌تواند برای ما بسیار مهم و تعیین‌کننده باشد که امیدوارم جوانانم برای موفقیت تیم دو چندان تلاش کنند تا خواسته بحق مردم محقق شود و یک بار دیگر پیروزی را در آبادان لمس کنیم. مطمئنا اگر همراهی و حوصله تماشاگران تا پایان دقیقه ۹۰ باشد نگرانی نیست.دیدگاهها بسته شده است.