نفرات اعزامی به جام جهانی کشتی آلیش بانوان مشخص شدند

به گزارش عرصه، رقابت‌های جام جهانی آلیش بانوان از ۲۰ آذرماه در کشور بلاروس آغاز می‌شود و بانوان آلیش‌کار ایران بامداد جمعه عازم این رقابت‌ها خواهند شد.

نایب رئیس کشتی بانوان در گفت‌وگو با عرصه، درباره نفرات اعزامی به رقابت‌های جام جهانی بلاروس بیان کرد: مسابقات جام جهانی بلاروس در سه وزن برگزار می‌شود. در ابتدا نفرات دعوت شده به اردو در اوزان ۶۰ ، ۷۰ و ۷۵ کیلوگرم بود اما بعدا طبق بخشنامه‌ای که اعلام شد،  رقابت‌ها در اوزان ۶۰، ۷۰ و ۷۵+ کیلوگرم برگزار می‌شود. به همین دلیل ما در وزن ۷۵+ کیلوگرم آسیه شجاعی را به اردو دعوت کردیم. بنابراین ریحانه شیخیان در وزن ۶۰ کیلوگرم، دنیا دهنوی در وزن ۷۰ کیلوگرم و آسیه شجاعی در وزن ۷۵+ کیلوگرم به  رقابت‌ها ی جام جهانی بلاروس اعزام خواهند شد. هدایت تیم اعزامی نیز بر عهده فراست مبتدی است.

او در ادامه افزود: ملی‌پوشان بامداد جمعه عازم بلاروس می‌شوند و وزن‌کشی رقابت‌ها بعد ازظهر همان روز انجام می‌شود. در رقابت های جام جهانی بالاروس تنها ۸ کشور برتر رده‌بندی دعوت می‌شوند و کشور ما نیز جزو کشورهای دعوت شده به این رقابت‌ها است.

در ادامه او درباره ملی‌پوشان گراپلینگ بیان کرد: در حال حاضر رقابتی در این رشته برگزار نخواهد شد به همین دلیل اردویی نیز نخواهیم داشت.

منظمی در ادامه درباره برنامه رقابت‌های آینده گفت: مسابقه‌های جوانان و قهرمانی کشور بزرگسالان بهمن‌ماه سال جاری در اراک برگزار می‌شود.

یگانه غریب گشته ملی پوش آلیش بانوان که از سوی فدراسیون با محرومیت مواجه شده بود، در مصاحبه ای از فدراسیون تقاضای بخشش کرده بود تا بتواند به رقابت‌های قهرمانی کشور برسد، منظمی درباره او گفت: محرومیت غریب گشته کاسته شده است و او به رقابت های قهرمانی کشور خواهد رسید.دیدگاهها بسته شده است.