نمایش «لایه‌های تاریک» با آثار فتومونتاژ

این هنرمند در گفت‌وگو با عرصه درباره‌ی برپایی نخستین نمایشگاه انفرادی آثارش، اظهار کرد: پنج اثر از این مجموعه به‌صورت تقاشی روی فتومونتاژ و به‌صورت لایه‌لایه کار شده و بقیه آن‌ها به‌صورت پرینت هستند.

او ادامه داد: من معولا در کارهایم از رنگ‌هایی استفاده می‌کنم که محدود هستند. به‌عنوان مثال مجموعه بزرگی از «آبی» دارم. تمام مراحل آثار این نمایشگاه توسط خودم و به‌صورت آگاهانه عکسبرداری شده‌اند و بعد بقیه کارها روی آن انجام شده است.

علی‌پور همچنین بیان کرد: موضوع محوری آثار این نمایشگاه حقوق بشر است. این موضوع همیشه ذهن من را به خود مشغول می‌کند و بسیاری از کارهایم مربوط به این سوژه هستند.

این هنرمند که سابقه حضور در چند نمایشگاه گروهی را در کارنامه خود دارد، گفت: «لایه‌های تاریک» نخستین نمایشگاه انفرادی من است. با این‌که مدت‌هاست کار می‌کنم و چند نمایشگاه گروهی داشته‌ام، اما احساس می‌کردم باید مراحلی طی شود تا اولین نمایشگاه انفرادی‌ام را برپا کنم.

نمایشگاه «لایه‌های تاریک» ۱۹ آذرماه ساعت ۱۶ تا ۲۰ در گالری «شیرین» به نشانی کریمخان زند، خیابان سنایی، کوچه ۱۳، شماره ۵ افتتاح می‌شود و تا اول دی‌ماه شنبه تا پنج‌شنبه از ساعت ۱۱ تا ۱۹ جمعه‌ها از ساعت ۱۶ تا ۲۰ میزبان علاقه‌مندان خواهد بود. گالری روزهای دوشنبه تعطیل است.دیدگاهها بسته شده است.