هفته دهم لیگ برتر والیبال/ شهرداری تبریز بازی برده را باخت

به گزارش عرصه، تیم‌های پارسه تهران و شهرداری تبریز در اولین بازی هفته دهم لیگ برتر والیبال به مصاف هم رفتند که این بازی با برتری پارسه به پایان رسید.

شهرداری تبریز که هفته گذشته به دلیل استعفای سرمربی خود عادل بناکار حاشیه داشت در ست اول خیلی خوب ظاهر شد و در مقاطعی از بازی هم ۱۶ بر ۸ از حریف پیش افتاد.

پارسه با بازیکنانی چون پوریا فیاضی، خانی، عابدینی، مجرد و نجفی تلاش کردند فاصله را کم کنند اما این تبریزی‌ها بودند که ۲۵ بر ۱۹ ست اول را برد. در اوایل ست دوم دو تیم پایاپای پیش رفتند اما تیم تبریزی با بازیکنانی چون بازارگرد، مباشری و بهبودی باز هم در امتیازهای پایانی پیش افتاد.

در امتیار ۲۱ بر ۱۷ شاگردان نفرزاده در تیم پارسه با چند دفاع و سرویس موفق به کم کردن فاصله امتیازی شدند اما باز هم این شهرداری تبریز بود که ست را ۲۵ بر ۲۲ به سود خود به پایان رساند.
شاگردان نفرزاده تلاش زیادی کردند تا ست سوم را به نفع خود به پایان برسانند و در نهایت هم درحالی که در امتیازهای پایانی کار حساس شده بود پارسه با نتیجه ۲۵ بر ۲۲ پیروز شد تا کار به ست چهارم بکشد.

در ست چهارم نیز پارسه بهتر از سه ست گذشته کار کرد و با برتری ۲۵ بر ۱۸ بازی را در ست شماری به تساوی دو-دو رساند و کار به ست پنجم کشیده شد.

در ست پنجم هم پارسه با نتیجه ۱۵ بر ۱۱ پیروز شدتا بازی باخته را به نفع خود به پایان برساند و دو امتیاز این بازی را کسب کند.

ست‌های این بازی ۲۵-۱۹, ۲۵-۲۲, ۲۲_۲۵, ۱۸-۲۵ و ۱۱-۱۵ به پایان رسید.
از دقایقی دیگر در مهم‌ترین بازی هفته بانک سرمایه و سایپا به مصاف هم می‌روند.دیدگاهها بسته شده است.